امام زاده هاشم متعلق به بخش لاریجان است / با بگومگوهای واهی منطقه را دچار ناراحتی نکنید
13 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
با پیگیریهایی که از سوی نماینده ساعی و پر تلاش مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر یوسفیانِ مُلا در إرائه مدارک لازم بر تعلق این امامزاده به بخش لاریجان إرائه شد و قانون حق را بسمت لاریجان از توابع شهرستان آمل داد محترمانه از شما خواهش می کنیم که خویشتندار باشید و با بگو ومگوهای واهی منطقه را دچار ناراحتی نکنید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا شکری امام جمعه لاریجان گفت :نکته ای که باید عرض کنم؛ مبحثِ تولیتِ إمامزاده هاشم بخش لاریجان است که مدتهای مَدیدی میان دو شهر دماوند و لاریجان از استانهای تهران و مازندران مجادله هست! هم امام جمعه محترم شهرستان دماوند نظرهایی از تریبون نمازجمعه دادند هم نمایندگان محترم دماوند و آمل در مجلس شورای اسلامی نظراتی داده اند و هم مسئولانِ محترم ِ محلی بخش لاریجان و دماوند مطالبی را عنوان نمودند.
وی افزود :  گفتنی ها همه گفته شد و نیازی به شاخ و شونه کشیدن ندارد و نخواهد داشت... آنچه که در این جا فصل الخطاب است قانون می باشد که همه ما باید در برابر آن تمکین کنیم. اگر قانون بر أساس مستندات و نظریه کارشناسان حقوقی، إمامزاده هاشم را جزءِ جغرافیای شهرستانِ دماوند دانست همه موقوفات و نذورات و در آمدهای آن متعلق بشما باشد.
امام جمعه لاریجان ادامه داد :  اما با توجه به مستنداتی که در وزارت کشور مبنی بر متعلق بودن إمامزاده هاشم (ع) به بخش لاریجان در استان مازندران موجود هست و با پیگیریهایی که از سوی نماینده ساعی و پر تلاش مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر یوسفیانِ مُلا در إرائه مدارک لازم بر تعلق این امامزاده به بخش لاریجان إرائه شد و قانون حق را بسمت لاریجان از توابع شهرستان آمل داد محترمانه از شما خواهش می کنیم که خویشتندار باشید و با بگو ومگوهای واهی منطقه را دچار ناراحتی نکنید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0