ثبت نام 210 متقاضی تسهیلات اشتغال مناطق روستایی در سامانه کارا
12 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل : کشاورزی و توسعه روستایی جایگاه ویژه ای در تولید شغل دارد که 45% اعتبار تخصیصی مربوط به بخش کشاورزی بوده که قابل جذب از طریق متقاضیان می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس سید حسین اسلامی مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل گفت: در سایه منویات رهبر انقلاب در سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال اعتبارات قابل توجهی در زمینه اشتغال و توسعه مناطق روستایی و عشایری از سوی دولت تامین گردید.

اسلامی با اشاره به تخصیص 11000 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی استان بیان داشت: کشاورزی و توسعه روستایی جایگاه ویژه ای در تولید شغل دارد که 45% اعتبار تخصیصی مربوط به بخش کشاورزی بوده که  قابل جذب از طریق متقاضیان می باشد.

وی استان مازندران و شهرستان آمل را با داشتن اراضی مستعد و دشت و مناطق میانبند کوهستانی ، سرانه جمعیتی مناسب در مناطق روستایی ، جوانان تحصیل کرده و علاقمند به مشاغل کشاورزی را فرصتی در زمینه تولید پایدار و اشتغال مولد با اجرای طرحهای کشاورزی دانست.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل اولویت پرداخت تسهیلات را مربوط به پروژه ها و طرحهای دارای پروانه تاسیس ، واحدهایی با قابلیت افزایش ظرفیت تولید و طرحهای توسعه ای دانست و افزود: ادارات تخصصی و واحدهای ذیمدخل نسبت به بررسی پرونده ها و توجیه فنی طرحها اقدام تا هرچه سریعتر در کمیته اشتغال شهرستانی جهت تصویب مطرح گردد.

اسلامی گفت: از تعداد 120 طرح ثبت شده در سامانه کارا تعداد 90 مورد مربوط به مشاغل کشاورزی است که نشان از ظرفیت این بخش در اشتغال مولد و توسعه کشور دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0