اجرای 80 برنامه شاخص سپاه ناحیه آمل همزمان با دهه فجر
12 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل : استفاده از ظرفیت‌های مشارکت مردمی در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر رویکرد مهم سپاه است و تلاش داریم مردمی که این انقلاب را به پیروزی رساندند خود در این برنامه‌ ها سهیم بوده و مراسم‌ های مختلف با مشارکت پرشور مردم با تبعیت از رهبری در ادامه راه امام راحل و شهدا برگزار شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل در نشست خبری که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به شعار امسال که سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی است گفت: خوشبختانه در 4 دهه انقلاب اسلامی علیرغم همه مشکلات که وجود داشت اقدامات خوبی انجام شده است.

 وی با اشاره به پیشرفت های در زمینه های علمی، پزشکی، نظامی و دیگر امور درطول 40 سال انقلاب افزود: وظیفه همه است که این خدمات را به مردم نشان بدهیم تا موجب ایجاد شور ونشاط در جامعه شود.

عیسی زاده با اشاره به اینکه در طول دهه فجر امسال هزار برنامه در سطح شهر ونواحی اجرایی خواهد شد افزود: 80 برنامه شاخص فرهنگی، ورزشی و اجتماعی از سوی سپاه آمل برگزار می شود.

وی شاخص ترین برنامه ها را برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، برگزاری یادواره شهدا، برپایی ایستگاههای صلواتی، برگزاری اردوهای جهادی، ویزیت رایگان، نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان امام خمینی، برگزاری محافل انسی با قرآن کریم، برگزاری همایش سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، همایش حجاب و عفاف، افتتاح ساختمان پایگاه مقاومت، عطرافشانی گلزارشهدا، برگزاری اردوهای راهیان نور جنگل و دیگر برنامه ها دانست.

فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: استفاده از ظرفیت‌های مشارکت مردمی در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر رویکرد مهم سپاه است و تلاش داریم مردمی که این انقلاب را به پیروزی رساندند خود در این برنامه‌ ها سهیم بوده و مراسم‌ های مختلف با مشارکت پرشور مردم با تبعیت از رهبری در ادامه راه امام راحل و شهدا برگزار شود.

حجت الاسلام حسین محمدیان نماینده ولی فقیه در سپاه آمل با اشاره به اینکه نظام ما با سه اصل تحقق نظام جمهوری اسلامی، استکبارستیزی و دفاع از مظلوم بوده است گفت: دفاع از مظلومان عالم بخصوص مردم افغانستان، یمن، سوریه، عراق و دیگر کشورهای مظلوم امری ارزشمند است و جمهوری اسلامی ایران نمی تواند بی تفاوت باشد.

 وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با هدف پویایی و شکوفایی شروع شد عنوان داشت: پیشرفت هایی که در انقلاب صورت گرفت قابل قیاس با زمان گذشته نیست و به عنوان نمونه درصد بی سوادان در زمان طاغوت 47 درصد و الان بی سوادی به زیر 3 درصد رسیده است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه آمل اظهارداشت: دشمنان با هر ترفندی خواستند که انقلاب را به زانو درآورند و نتوانستند که امروز درمانده و خشمگین هستند که به برکت هدایت مقام معظم رهبری و حضورمردم و جانفشانی جوانان در تمام عرصه ها شاهد رشد و شکوفایی نظام در همه ابعاد هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0