66 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
12 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : در دهه فجر امسال 66 پروژه عمرانی دهه فجر در شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد و 747 میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد با بیان اینکه مردم پای انقلاب ایستادند گفت:  دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد دولت و دستاوردهای نظام برای مردم است.

وی با بیان اینکه دشمن نتوانسته است در طول 40 سال از پیروزی انقلاب به مقاصد شوم برسد افزود: شکستگی که دشمن از مردم و نظام خورده است ساکت نخواهد نشست و تمام تلاش خود را می کند تا نظام ما را ناکارآمد جلوه دهد.

 فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: عملکرد نظام نباید در لابلای تسویه حساب های سیاسی کمرنگ جلوه پیدا کند و همه ما موظف هستیم که به هر طریقی خدمات را به مردم انتقال دهیم تا شور و نشاط در دل مردم بارور شود و بار دیگر نقشه دشمن نقش برآب گردد.

 رسولی ادامه داد: در دهه فجر امسال  66 پروژه عمرانی دهه فجر در شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد و 747 میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

 وی اشاره کرد: این پروژه ها در سطح شهر و142 روستای شهرستان اجرایی شد که در مجموع 33083 خانوار از آن بهره مند شدند.

 رسولی تاکید کرد: در دهه فجر 18 پروژه در واحدهای تولیدی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 781 میلیارد و 783 میلیون ریال توسط بخش خصوص هزینه شد که بالغ بر 216 میلیارد ریال درقابل تسهیلات وام پرداخت شد و برای 157 نفر اشتغالزایی صورت گرفت.

 معاون استاندار با قدردانی از تلاش همه مدیران دولتی ، استاندار مازندران و دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس گفت: اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید دکتر روحانی از سال 92 تا 96 صورت گرفته است که جای امیدواری است که باتوجه به مشکلات اقتصادی و کمبود اعتبارات، 748 پروژه عمرانی به مبلغ 6 هزار و 627 میلیارد ریال در شهرستان آمل صورت گرفت.

 وی به شاخص ترین پروژه ها در 5 ساله دولت تدبیر و امید از قبیل آبرسانی روستایی 135 روستا، تقویت و برق رسانی به 159 روستا و محلات، گازرسانی برای 81 روستا و شهر رینه، زیرسازی و آسفالت 141 روستا، اجرای طرح هادی در 29 روستا، احداث خانه های بهداشت در 38 روستا، احداث ساختمان دهیاری در27 روستا، چهاربانده کردن محور هراز تاکنون 300 میلیارد تومان، احداث وتجهیز بیمارستان با هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد تومان و دیگر فعالیت ها اشاره کرد.

فرماندار ویژه آمل ضمن قدردانی از همراهی خوب رسانه ها درجهت انعکاس اقدامات دولت اظهارداشت: با انتقاد می توانید مدیر را به حرکت دربیاورید، ما حقوق بگیر و نوکر مردم هستیم  و باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0