سازمان آرامستان شهرداری آمل نماد خدمت رسانی شایسته به شهروندان آملی
11 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل با بیان اینکه شهرداری آمل تمام تلاش خود را می کند تا بتواند خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهد گفت: سازمان آرامستان شهرداری آمل زیرمجموعه دستگاه خدمات شهرداری آمل می باشد که تمام سعی و تلاش خود را می کند که در راستای سیاست های شهرداری گام بردارد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛   همزمان با نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر فرصتی دست داد تا گوشه هایی از عملکرد 10 ماهه سازمان آرامستان شهرداری آمل در سالجاری را به اطلاع شهروندان عزیز برسانیم که این سازمان با مدیریت جناب بهزاد نعمتی توانست اثربخشی و فعالیت های ارزنده ای در سطح شهر آمل صورت دهد تا این سازمان بعنوان نمادی از خدمت رسانی شایسته به شهروندان فهیم و عزیز آملی باشد.
بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل با بیان اینکه شهرداری آمل تمام تلاش خود را می کند تا بتواند خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهد گفت: سازمان آرامستان شهرداری آمل زیرمجموعه دستگاه خدمات شهرداری آمل می باشد که تمام سعی و تلاش خود را می کند که در راستای سیاست های شهرداری گام بردارد.
وی افزود: هرکاری که در جهت سهولت خدمت رسانی صورت می گیرد بواسطه حمایت دکتر احمد امیرسلیمانی شهردار پرتوان، اعضای شورای اسلامی شهر، هیئت مدیره، شورای سازمان و مجموعه همکاران زحمتکش سازمان صورت گرفته است.
سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل با قدردشناسی از عملکرد خوب مدیران قبلی سازمان درخصوص واگذاری امورتبلیغاتی شهر به سازمان عنوان داشت: برای ایجاد درآمد پایدار و براساس مصوبات شورای اسلامی شهر، رسیدگی به امور تابلوهای تبلیغاتی و غیره به سازمان واگذار شد که خوشبختانه با همت همه جانبه همه عزیزان توانستیم برای اولین بار طرح همسان سازی تابلوهای سردرب مغازه ها در دو فاز در مرکزیت شهر را به اتمام برسانیم که مورد استقبال قرارگرفت.
نعمتی با اشاره به اینکه بهشت امام زاده عبدالله(ع) زیر نظر این سازمان قرار دارد ادامه داد: برای حمل متوفی علاوه بر ایجاد ایستگاه اختصاصی آمبولانس های حمل متوفی، نسبت به مجهز نمودن آمبولانس های حمل متوفی به دستگاه پوز به تعداد 4 دستگاه اقدام کردیم.
وی همچنین از خرید دو ستگاه آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس حمل متوفی به رنگ مشکی تشریفاتی به ناوگان آمبولانسی سازمان اضافه گردید خبرداد.
نعمتی از بهره برداری قبور در قطعه 29 بهشت امام زاده عبدالله گفت: با توجه به تکمیل قبور در قطعه 28 و قطعات قدیمی  در بهشت امام زاده عبدالله (ع)، سازمان آرامستان بر آن شد تا نسبت به ساخت قطعه جدید اقدام نماید.
سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل با اشاره به اینکه ساخت پروژه قطعه 29 هزینه ای بالغ بر 800میلیون تومان در برداشته است افزود: مساحت قطعه 29 حدود 2500 متر و مجموع قبور به 430 قبر دو طبقه می باشد.
نعمتی با بیان اینکه در دهه فجر 3 پروژه این سازمان همزمان با دیگر پروژه های شهرداری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید ادامه دا : این پروژه ها شامل افتتاح ساختمان جدید اداری در بهشت امام زاده عبدالله، افتتاح مدرن ترین و استاندارد ترین سردخانه و غسالخانه شمال کشور می شود.
وی به دیگر اقدامات سازمان در10 ماهه سال 96 از قبیل ساخت استند تبلیغاتی به تعداد20 عدد توسط واحد تاسیسات سازمان، جمع آوری داربست های غیر مجاز و بدون مجوز توسط سازمان با همکاری نیروی انتظامی، نشست و هم اندیشی و تعامل بین سازمان آرامستان و کانون های تبلیغاتی با حضور چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر، نقش سازمان آرامستان در پنجمین دوره از انتخابات شورای شهر و انتخابات ریاست جمهوری با هماهنگی از طرف فرمانداری ویژه در ساماندهی تبلیغات انتخاباتی، نصب جدیدترین سازه اسکرولینگ لایت باکس برای اولین بار در مازندران با ابعاد3*4، برگزاری جلسات فن بیان و مشتری مداری، ساخت اتاق استراحت برای پرسنل زحمتکش بهشت امامزاده عبداله، برگزاری مزایده تابلوها با شرکت حداکثری کانون ها که به نوع خود بی نظیر بود، جلسه تعامل و همکاری و نشست هم اندیشی با هیئت های مذهبی با حضور مهندس قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر و دیگر فعالیت ها اشاره کرد.
نعمتی درپایان افزود: سازمان آرامستان در تلاش است با ارائه خدمات مناسب در حوزه کاری خود رضایت شهروندان را کسب کرده و آرامش را به روحیه شهروندان تزریق نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0