پروژه 240واحدی مسکن مهر در شهرستان آمل پلمپ گردید
9 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل ; پروژه 240 واحدی مسکن مهر به علت داشتن نواقص و ایرادات ایمنی در راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی و ضرورت کاهش حوادث ناشی از کار پلمپ گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل بیان داشتند: با عنایت به نقش مهم و ماموریت سازمانی این اداره در راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی و ضرورت کاهش حوادث ناشی از کار، اجرای طرح بازرسی هدفمند از کارگاههای پرخطر شهرستان را به صورت گسترده و ویژه ای در دستور کار بازرسان کار قرار دارد.

وی افزود : این اداره ضمن نظارت مستمر و صدور ابلاغیه های رفع نقص در قالب بازدیدهای ادواری و گشت های مشترک با همراهی سازمان نظام مهندس و اداره صنعت معدن تجارت اقدام می نماید و در صورت عدم رفع نواقص در راستای اجرای ماده 105 قانون کار اقدام به تعطیل نمودن کارگاههای نا ایمن نموده است.

چلابی اشاره کرد : این اداره در ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به 150 مورد بازرسی هدفمند اقدام نموده  که پروژه 240 واحدی مسکن مهر به علت داشتن نواقص و ایرادات ایمنی در  راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی و ضرورت کاهش حوادث ناشی از کار  پلمپ گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0