نشست صمیمانه چند تن از اهالی موسیقی با رییس اداره فرهنگ و هنر و نایب رییس شورای شهر
9 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
در حاشیه مسابقات موسیقی مدارس آمل برگزار شد؛ گرمای صمیمی دورهم نشینی متولیان شهری و فرهنگ و هنر, با چند تن از پیشکسوتان و هنرمندان عرصه ی موسیقی, سرمای شب برفی بهمن ماه آمل را زیبا و خاطره انگیز جلوه داد.
به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، گرمای صمیمی دورهم نشینی متولیان شهری و فرهنگ و هنر, با چند تن از پیشکسوتان و هنرمندان عرصه ی موسیقی, سرمای شب برفی بهمن ماه آمل را زیبا و خاطره انگیز جلوه داد
هنرستان موسیقی سیاوش به مدیریت قاسم علی اکبرزاده, میزبان این محفل گرم و ضیافت شام بود.
نوای دل انگیز ساز ویولن با پنجه های شیرین استادان پیشکسوت شهر, اسماعیل پرقوه و احمد اباذری, همراه با آواز سایر هنرمندان -همچون همیشه- حضور اهالی موسیقی را در کنار یکدیگر, خاص و رویایی و پرجذبه نمود.
اتفاقی که تنها هنرمندان موسیقی هر جامعه, سبب رخداد آن خواهند شد و شاید  همین امر موجب دلربایی این هنر فاخر و آسمانی در بین مردم گشته و آن را نسبت به سایر هنرها, ممتاز و درخشان ساخته است!
اظهار نظر اهالی هنر و دکتر سامان بیژن; رئیس انجمن موسیقی استان از وضعیت هنر و فرهنگ شهرستان آمل و تحلیل نقاط ضعف و قوت آن و طرح پیگیری میزبانی  مسابقات استانی موسیقی مدارس, همراه با نگاه امیدوار امیر امیر نیا; ریاست اداره ی فرهنگ و هنر و محمد محمدی; نائب رئیس شورای شهر و رئیس کمیته ی فرهنگی-هنری استان, محور گفتگوی این جمع قرار گرفت.
هنرستان موسیقی سیاوش, با فعالیتهایی مهم در عرصه ی هنر موسیقی شهر, در این مدت کوتاه اقدامات مهمی انجام داده است که جای تقدیر بسیار دارد.
قول حمایت هر چه بیشتر عضو شورای شهر و رئیس فرهنگ و ارشاد از هنرمندان, نوید روزهای خوب فرهنگ و هنر را به شهروندان آملی می دهد.
 گرفتن عکس یادگاری توسط سید علی حسینی, معاون آموزشی هنرستان سیاوش, پایان بخش این دورهمی چهار ساعته بود.
 
سید محسن مرعشی مرزنگو

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0