عربستان و امارات از آسیا کنار بکشند تیم‌های دیگر جایگزین می‌شوند
8 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد پیش بینی‌های لازم برای صدور رای لغو بازی در کشور بی طرف انجام شده و در صورت کناره گیری عربستان و امارات تیم‌های دیگری جایگزین می‌شوند.

 بازی های لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی طرف روز گذشته رسما با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا منتفی شد تا کشور قطر برابر عربستان و امارات به یک پیروزی بزرگ برسد. به این ترتیب تیم های اماراتی و عربستانی موظف هستند به صورت رفت و برگشت در خانه خود به مصاف قطری‌ها بروند.

روزنامه الرایه قطر با بازتاب این پیروزی بزرگ برای دوحه اعلام کرد یکی از عواملی که باعث شد AFC متقاعد شود زیر بار حرف عربستان و امارات نرود، امنیت قطر بوده است. نمایندگانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا چندی پیش از سه کشور امارات، قطر و عربستان بازدید و در گزارش خود تاکید کرده بودند قطر هیچ مشکل امنیتی ندارد.

این روزنامه به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور ضمنی به تهدید عربستان و امارات برای کنار کشیدن از لیگ قهرمانان آسیا هم اشاره کرده و نوشته است: «طبق اعلام یک منبع رسمی در کنفدراسیون آسیا، AFC تمام سناریوها را بعد از اعلام این حکم در نظر گرفته است و آمادگی لازم را دارد تا در صورت کناره گیری یک تیم از لیگ قهرمانان، تیم های دیگر را به جای آن وارد مسابقات کند.»

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0