عزم ویژه سپاه برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
8 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل : تاکنون ۱۵۰ کانکس از سوی سپاه کربلا در مناطق زلزله زده مستقر شده و در اختیار مردم قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه ساخت خانه های سه روستا با ۵۶۰ خانوار در استان کرمانشاه به سپاه کربلای استان مازندران واگذار شده است، عنوان کرد: از این تعداد ساخت مسکن ۵۰ خانواده در شهر سرپل ذهاب عضو بهزیستی باید از سوی بنیاد مسکن صورت گیرد که امیدواریم همکاری لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۵۰ کانکس از سوی سپاه کربلا در مناطق زلزله زده مستقر شده و در اختیار مردم قرار گرفته است، افزود: ۵۰ واحد سرویس بهداشتی و حمام نیز برای زلزله زدگان ساخته و در اختیار آنان قرار گرفته است.

عیسی زاده از ارائه دارو، راه اندازی کلینیک مشاوره کودکان و خانواده ها و نیز کمک به بازگشایی مدرسه ها در مناطق زلزله زده از سوی سپاه کربلای استان خبر داد و گفت: توزیع اقلام غذایی و پوشاک نیز برای مردم منطقه انجام شده و ادامه دارد.

وی از عزم ویژه سپاه برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد و گفت: ساخت مسکن برای زلزله زدگان از اواخر بهمن ماه آغاز می شود اما هنوز کمک های غذایی و پوشاک سپاه کربلا و فرمانداری و خیرین آملی به این مردم ادامه دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0