مدیران از فرصت دهه فجر برای انعکاس عملکرد خود استفاده کنند
8 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل: : متاسفانه با سهل انگاری و عدم توجه نتوانستیم عملکرد 40ساله نظام را خوب تبلیغ کنیم و دشمن توانست با ترفند تبلیغاتی جای خالی ما را پر کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان آمل با اشاره به اینکه نزدیک به 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد ولی هنوز دشمن دست بردار نیست گفت: متاسفانه با سهل انگاری و عدم توجه نتوانستیم عملکرد 40ساله نظام را خوب تبلیغ کنیم و دشمن توانست با ترفند تبلیغاتی جای خالی ما را پر کند.

 وی با اشاره به اینکه با بیان عملکرد نظام می توانیم به مردم امید دهیم افزود: بعضی می آیند از این فرصت ها استفاده می کنند و حرف هایی را می زنند که مردم را نسبت به انقلاب و نظام دلسرد کنند.

 فرماندار ویژه آمل با تاکید بر اینکه عملکرد نظام در تمام ابعاد دشمن را زمین گیر کرده است عنوان داشت: در طول 40 ساله انقلاب، دشمن می خواست با تمام حربه ها و نیرنگ ها انقلاب را از پای دربیاورد و حضور یکپارچه مردم در کنار مسئولین این فرصت را از دست دشمن گرفت.

 رسولی تصریح کرد: نباید عملکرد نظام در لابلای مسائل سیاسی کمرنگ دیده شود و مدیران می آیند ومی روند ولی نظام باید حفظ شود.

 وی با انتقاد از مدیرانی که نتوانستند عملکرد نظام را خوب انعکاس دهند گفت: دهه فجر فرصتی است که بتوانیم عملکرد خودمان را در معرض دید مردم قرار دهیم تا مردم امیدوار باشند که مسئولین هم برای رشد و بالندگی نظام در کنار آنها قرار دارند.

 رسولی اشاره کرد: دشمن دارد تمام تلاش خود را می کند که نظام را ناکارآمد جلوه دهد و چون تنها تکیه گاه نظام مردم هستند دارد از ته دل مردم را ناامید می کند.

 معاون استاندار مازندران عنوان کرد: نوع رفتار مدیران با مردم و تکریم ارباب رجوع در نوع نگرش مردم نسبت به دولت و نظام تاثیرگزار است و مدیران نماینده نظام و دولت هستند و باید با صبرو حوصله گره ای از مشکلات مردم باز کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید دقت کنند که وظیفه ما رفع مشکلات مردم است و اگر این کار صورت نگیرد مردم ناراضی می شوند، تصریح کرد: دشمن به دنبال افزایش نارضایتی در میان مردم است و توجه نکردن به مشکلات مردم در نارضایتی آنان تاثیر دارد.

رسولی از مسئولان خواست برنامه ها و پروژه های مدنظر خود را اعلام کنند تا بتوانیم برنامه های خوبی در دهه فجر امسال داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0