تیم آمل قهرمان مسابقات رزمی هاپکیدو مازندران شد
7 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مسابقات رزمی هاپکیدو قهرمانی مازندران گرامیداشت حماسه مردمی ششم بهمن سال60 مردم آمل و شهدای آتش نشان با قهرمانی تیم تیم آکادمی مرکزی هاپکیدو آمل میزبان مسابقات به پایان رسید.

در این مسابقات که روز جمعه با رقابت حدود 100 هاپکیدوکار از شهرهای مازندران در سالن ورزشی غدیر شهرستان آمل برگزار شد، تیم آکادمی مرکزی هاپکیدو آمل با کسب 10 نشان طلا، 7نقره و 6 برنزبه مقام نخست دست یافت و جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر برد.
همچنین تیم دابودشت با کسب 5 نشان طلا، 3 نقره و 3 برنز دوم شد و تیم آمل سر هم با کسب یک نشان طلا ، 7 نقره و 8 برنز در جای سوم ایستاد.
در این مسابقات که در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شد ، تیم های بابل و ساری در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.
مسئول برگزاری این مسابقات گفت که رزمی کاران شرکت کننده در این دوره در بخش های دفاع شخصی ، مبارزه ، سلاح سرد و حرکات بدل کاری با هم رقابت کردند.
جعفر نوایی افزود : سطح برگزاری این مسابقات که با هدف انتخاب نفرات برتر برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور، در سطح فنی بسیار بالایی برگزار شده و شرکت کنندگان نیز از انگیزه های بالایی برخوردار بودند.
وی اضافه کرد: نفرات برتر هر وزن این مسابقات در قالب تیم منتخب رده های سنی هاپکیدو مازندران به اردوی مشترک با تیم خراسان رضوی که اواخر همین ماه در مشهد مقدس برگزار می شود ، اعزام خواهند شد.
نوایی همچنین با بیان اینکه مقدمات اولیه برای میزبانی مسابقات قهرمانی هاپکیدو کشور در شهرستان آمل انجام شده است، گفت که این مسابقات درسال آینده برگزار خواهد شد.
وی شهرستان آمل را از قطب های اصلی رشته ورزشی هاپکیدو در کشور دانست و اضافه کرد که ورزشکاران مستعد و فعالی در این رشته اکنون در شهرستان آمل فعالیت می کنند و در تابستان امسال نیز سه ورزشکار این شهرستان در قالب تیم ملی در مسابقات جهانی درمکزیک شرکت کردند وبا مدال به کشور بازگشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0