برگزاری یادواره سردار شهید همت الله متو در آمل +عکس
7 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه کل کشور اظهارداشت: اندیشمندان در اروپا و آمریکا به دنبال این هستند متوجه شوند چه اتفاقی در واقعه عاشورا اتفاق افتاده است که مردم این گونه ارادت و دلدادگی به امام حسین(ع) دارند و دنیای بشری دارد امام حسین(ع) را می شناسد که به حول قوه الهی، اروپا در آینده برای اسلام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام حیدر مصلحی، مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره سردار شهید همت الله متو از شهدای گرانقدر حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل با بیان این که حرکت شهدا در راستای حفظ مسیر و راه امام حسین(ع) بوده است، گفت: شهدا با ایثارگری خود مسیری انتخاب می کنند و راهی والا را جلوی بشریت می گذارند.

وی با اشاره به این که شهدا زنده هستند و نزد پروردگار خود روزی می خورند، افزود: انسان به معنای انسان بودن مرگ ندارد که جزو اعتقادات ما است و این امر را در روایات داریم.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: شهدا بر مسیری که انتخاب کردند مدیریت می کنند تا راهشان ادامه پیدا کند و در بحث های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و تربیتی راهبری و مدیریت دارند تا راهشان تمام نشود.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که راه امام حسین(ع) تمام شدنی نیست و همچنان ادامه دارد، گفت: در سال گذشته و امسال جمعیت 25 میلیونی برای مراسم اربعین شهادت امام حسین(ع) حرکت کردند و استکبار جهانی نخواست این اقدام رسانه ای شود تا دنیا با آن آشنا نشود اما نتوانستند کاری از پیش برند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه کل کشور اظهارداشت: اندیشمندان در اروپا و آمریکا به دنبال این هستند متوجه شوند چه اتفاقی در واقعه عاشورا اتفاق افتاده است که مردم این گونه ارادت و دلدادگی به امام حسین(ع) دارند و دنیای بشری دارد امام حسین(ع) را می شناسد که به حول قوه الهی، اروپا در آینده برای اسلام است.

وی با بیان این که آمریکا در حال فروپاشی است، گفت: خود آمریکایی ها 14 میلیون مقاله نوشتند که کشورشان در حال فروپاشی است و این امر زمان می برند اما عده ای تا اسم آمریکا در کشورمان می آید دلشان می رود که باید بدانند براساس اسناد موجودی که داریم آمریکا در حال فروپاشی است.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: عده ای فریب خورده و خودباخته آمریکا در کشور هستند که جریان نفوذ به صورت سنگین دارد برنامه ریزی می کند و باید مراقبت و هوشیاری داشته باشیم.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که با شهدا و مسیر آنان نمی شود بازی کرد که ما را در بزنگاهها مدیریت می کنند، ادامه داد: دشمن همه هستی خود را گذاشت تا تاریخ انقلاب را تحریف کند و برگزاری این یادواره های شهدا در حفظ تاریخ نقش بسزایی دارد.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه کل کشور خاطرنشان کرد: عده ای در کشور راه افتادند و می خواهند آمریکا را دوست ما نشان دهند و با برجام دیدیم غیر این اتفاق افتاد اما هنوز هم حاضر نیستند بپذیرند آمریکا دشمن است.

وی ادامه داد: اغتشاشاتی در کشور صورت گرفت و باید بدانیم جریان منافقان تمام نشد و عده ای در کشور به دنبال فرصت هستند که مسوولان هم باید حواسشان جمع باشد و مردم ما نمی توانند کم کاری ها را تحمل کنند.

وزیر سابق اطلاعات افزود: تحریم ها مردم را از پای در نیاورد و این ندانم کاری و سوء مدیریت ها در کشور است که سبب شد تا مشکلاتی ایجاد شود که اگر تحریم هستیم این خودروهای آخرین سیستم آمریکایی از کجا می آید و حواس مردم جمع است اما پای انقلاب ایستادگی دارند که ضرورت دارد در مدیریت ها تنها به فکر نظام سرمایه داری نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0