مسئولین مراقب دور و اطرافشان باشند / هرکسی بخواهد مردم را نااميد کند مجرم است
5 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
دادستان آمل : امروز مسئولین باید بصیرت داشته باشند تا کسی از شما بهره شخصی نگیرد که نیاز است خود محوری و بصیرت داشته باشیم و افرادی که خودشان فتنه گر هستند دور و اطراف شما نباشند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ علی طالبی دادستان آمل در جلسه شورای اداره شهرستان آمل با اشاره به جریان فتنه از صدر اسلام تاکنون گفت: در جامعه اسلامی که از پيچيدگی خاصی برخوردار است فتنه يک پيچيدگی دارد و هرجا ايمان رخ می نماياند بحث فتنه از بين می رود.
وی افزود: در طول تاريخ اسلام فتنه گری را ديديم کسانی که با جان و دل امام حسين (ع) را دعوت کردند ولی همانها قاتل امام حسين (ع) شدند. 
دادستان آمل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ششم بهمن آمل عنوان داشت: شهدای ششم بهمن با بصيرت رفتند تا مردم را به اميد دعوت کنند و هرکسی می خواهد مردم را نااميد کند در هرپستی و هر مقامی و هر لباسی و حتی در سنگر نماز جمعه و جماعات باشد مجرم تلقی می گردد.
طالبی با اشاره به اینکه کسانی که درطول هشت سال دفاع مقدس به ندای امام لبیک گفتند الان باید وارد میدان شوند ادامه داد: آنجایی که ولایت نیاز به حمایت دارد همه باید حضوری فعال داشته باشیم.
 وی اشاره کرد: امروز مسئولین باید بصیرت داشته باشند تا کسی از شما بهره شخصی نگیرد که نیاز است خود محوری و بصیرت داشته باشیم و افرادی که خودشان فتنه گر هستند دور و اطراف شما نباشند. 
وی اظهارداشت: در واقعه اخير که در آمل رخ داد و با اقتدار فرماندار بسيجی، فرماندهی سپاه ، فرماندهی انتظامي و درايت رئيس اداره اطلاعات ، امام جمعه محترم و همه و همه دست به دست هم دادند تا فتنه در شهر آمل خاموش شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0