حادثه 6 بهمن آمل، عزت ماندگار انقلاب اسلامی شد
5 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور: یکی از نقاطی که آمریکا اشتباه بزرگی در آن مرتکب شد قضیه 6 بهمن آمل بود و جریان کمونیست از قبل انقلاب در شمال ایران سرمایه گذاری کرده بود و به طمع افتاد و با منافقان کوردل انتلاف نامبارکی داشته و خواب بدی دیده بودند که می خواستند آمل را کانونی برای کشورگشایی کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سردار غلامحسین غیب پرور، رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مراسم بزرگداشت سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل و اربعین شهادت سردار شهید مهدی قره محمدی که در مصلی قدس آمل برگزار شد اظهارداشت: حادثه 6 بهمن برای انقلاب اسلامی عزت ماندگار شد که این رخداد به برکت غیرت انقلابی مردم آمل صورت گرفت که چهل شهید والامقام تقدیم شدند.
وی با اشاره به این که مشکل دشمن این بود و است که هیچ زمانی انقلاب اسلامی و مردم را نفهمید، گفت: مردم ما هشت سال در دفاع مقدس ایستادگی کردند و دشمن همواره به دنبال تلاش بوده است تا کاری کند مردم مسیر را ادامه ندهند که هرباره مرتکب اشتباه شدند.
سردار غیب پرور ادامه داد: یکی از نقاطی که آمریکا اشتباه بزرگی در آن مرتکب شد قضیه 6 بهمن آمل بود و جریان کمونیست از قبل انقلاب در شمال ایران سرمایه گذاری کرده بود و به طمع افتاد و با منافقان کوردل انتلاف نامبارکی داشته و خواب بدی دیده بودند که می خواستند آمل را کانونی برای کشورگشایی کنند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: در انتخاب خطه مازندران و سرزمین مقدس آمل اشتباه کردند که اینجا نقطه ای است حکومت مرعشیان جان گرفتند و مردم این دیار ریشه اعتقادی و باور عمیقی دارند و در طول انقلاب و دفاع مقدس نقش بی بدیلی ایفا کردند.
وی افزود: اگر قائله آمل طولانی هم می شد این مردم حاضر بودند یک یک جان دهند و در برابر دشمن سرخم نکنند که این روحیه به برکت انقلاب و نظام ولایی از سوی خداوند متعال عطا شده است.
سردار غیب پرور تصریح کرد: مردم آمل در فتنه 96 نیز مردانه به میدان آمدند که جای تعجب نبود و این مردم دین مدار و ریشه دار هستند و دشمن به راحتی نمی تواند آنان را از انقلاب اسلامی جدا کند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور اظهارداشت: آمریکا بداند مردم ما پای انقلاب ایستادگی دارند و خودشان را خسته نکنند و در سوریه و عراق توطئه درست کردند که فرزندان ما آمدند و از دیار مازندران قهرمان چهل شهید در دفاع از حرم تقدیم شد که هشت شهید والامقام به شهرستان آمل تعلق دارد.
وی ادامه داد: امروز امت اسلام بیدار شد و مردمان صد سال و دویست سال پیش نیستیم که تحقیر می شدیم و مردمانی هستیم که به یمن اسلام و انقلاب بیدار شدیم و مردم ما خوب فهمیدند در این مسیر باید مجاهدت کنند.
سردار غیب پرور افزود: دشمن به دشمنی خود ادامه می دهد که ما در جبهه نور و خاکریز حقانیت باید جنگی جانانه و تقابلی تاریخی داشته باشیم که از حق و مکتب پیامبر دفاع می کنیم و راه سعادتمندی مسوولان نیز راهی است که ملت دارد می پیماید.
حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در این مراسم گفت: این اجتماع بزرگ نشان می دهد ما قدردان شهدای خود بوده و هستیم و بر سرسفره شهدا نشسته و امنیت و آرامش خود را مدیون خون این عزیزان می باشیم.
وی تصریح کرد: آمل شهر علما و بزرگانی بوده است که همواره تاریخ ساز و در مسیری ارزشمند قرار گرفتند که علامه حسن زاده و جوادی آملی، روسای قوای مقننه و قضاییه و شهدای گرانقدری به این دیار تعلق دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0