کمک 250 میلیون ریالی خیرین در جشن گلریزان نابینایان آمل
4 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مسئول کانون نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل : اعضای این کانون به دلیل نابینایی و کم بینایی نمی توانند در جایی مشغول شوند و عدم اشتغال و عدم مسکن این افراد موجب می شود تا نتوانند ازدواج کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ میثم قربانی مسئول کانون نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل در مراسم جشن گلریزان که با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران ، معاون فرمانداری ویژه آمل ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ، خیرین و اعضای کانون به اتفاق خانواده هایشان در تالار اریکه آریایی برگزار شد با اشاره به اینکه در این کانون بیش از 600 نفر عضو فعال حضور دارند گفت:  این کانون بیشتر از ۱۰ سال در شهرستان فعالیت است و امید آن دارد که بتواند گره گشای مشکلی از این قشر پردرد باشد.

وی افزود: همچنین به اطلاع میرساند کانون نابینایان شهرستان آمل در راستای تحقق اهداف یاد شده آماده جذب کمکهای خیرین و افراد نیکوکار در جهت فراهم نمودن تسهیلات هرچه بیشتر برای اعضای خود می باشد.

مسئول کانون نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل با بیان اینکه امیدوارم عصای سفید برای همه به معنای واقعی قابل درک باشد عنوان داشت: عمده مشکل این کانون عدم ساختمان ثابت برای کانون است و هر ساله مجبور به اسباب کشی در شهر هستیم.

قربانی ادامه داد: اعضای این کانون به دلیل نابینایی و کم بینایی نمی توانند در جایی مشغول شوند و عدم اشتغال و عدم مسکن این افراد موجب می شود تا نتوانند ازدواج کنند.

وی تصریح کرد: برای خریداری ساختمان و یا دفتر کانون پیگیری هایی کردیم و به ما یک سری قول هایی دادند که امیدواریم این مهم انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه این قشر خیلی مظلوم واقع شدند گفت: در کانون، کلاس های فرهنگی، آموزش کامپیوتر، عصازنی ، انس با قرآن، صنایع دستی و کلاس های ورزشی برگزار و آموزش داده می شود.

مسئول کانون نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل اظهارداشت: آموزش هایی که در این کانون ارائه می شود در نقاطی دیگری برگزار نمی شود و بهزیستی به اندازه توان خود به ما کمک می کند و انتظار داریم خیرین هم به ما کمک کنند.

درجشن گلریزان ؛ خیرین مبلغ 250میلیون تومان کمک نقدی وغیرنقدی کردند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0