وقتش رسیده کرانچار برود/ پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است
30 دی 1396 ، دیدگاه 0
پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: وقتش رسیده است تا شوک مثبت دیگری با رفتن سرمربی سپاهان به این تیم داده شود.

رسول کربکندی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم نتیجه گیری سپاهان در رقابت های فصل جاری لیگ برتر گفت: با وجود سرمایه گذاری زیادی که در جذب بهترین کادر فنی و بازیکن در باشگاه سپاهان رخ داده است نتایج دور از انتظاری گرفته شد.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران افزود: همین امر باعث شد تا فشار مسئولان استان به مدیران باشگاه برای ایجاد تغییرات مثبت به وحود بیاید و کار به جایی رسد که مدیرعامل باشگاه سپاهان مجبور به استعفا شد. با این حال فکر می کنم این موضوع باز هم برای سپاهانی ها کافی نباشد و منتظرند تا تغییرات بیشتری رخ بدهد.

وی درباره احتمال برکناری زلاتکو کرانچار در سپاهان تصریح کرد: مشخص است مدیران باشگاه، قرارداد غیرحرفه ای با کرانچار بسته اند که نمی توانند با این همه نتیجه ضعیفی که گرفته است او را برکنار کنند. چون‌که در این صورت مجبورند مبلغ کلانی به وی بدهند. همین موضوع هم نقش بسزایی در استعفای مدیرعامل باشگاه داشت. قرارداد آماتوری که با سرمربی تیم بسته شده است باعث شد تا کرانچار هم بدش نیاید با هر نتیجه ای در این تیم بماند و پولش را بگیرد.

کربکندی در ادامه اظهار داشت: اما حالا وقتش رسیده است تا کرانچار را کنار بگذارند. سپاهان نیاز به شوک مثبت دیگری دارد تا بتواند در بازی های پیش رویش موفق شود. ماندن او دیگر نمی تواند کمکی به سپاهان کند.

پیشکسوت فوتبال اصفهان درباره مشکلات تاکتیکی سپاهانی ها گفت: به نظرم تغییرات زیادی که این تیم در لیست بازیکنان خود داشت باعث شد نتوانند در نیم فصل اول نتایج خوبی بگیرند. اما انتظار می رفت سپاهان در دور برگشت بازی ها نتایج بهتری بگیرد. کرانچار تمام امکانات را برای گرفتن نتیجه در اختیار داشت اما نتایج دور از انتظاری گرفته است.

کربکندی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، مبنی بر اینکه گزینه داخلی را برای جانشینی احتمالی کرانچار مناسب می داند اظهار داشت: به نظرم در این برهه زمانی اگر لازم باشد تغییری در کادر فنی سپاهان به وجود بیاید بهتر است از مربی داخلی استفاده کنند تا شناخت کافی را نسبت به فوتبال ایران داشته باشد و بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه درخور شان سپاهان بگیرد.من همیشه مخالف تغییر سرمربی بودم اما حالا جایز نیست که کرانچار در سپاهان بماند.

سرمربی اسبق ذوب آهن درباره پیروزی های متوالی  شاگردان امیر قلعه نویی نیز گفت: این تیم با کمترین تغییر نسبت به سال گذشته و با ورود یک مربی باتجربه وارد مسابقات شدند. اوایل فصل نگرش مربی با بازیکنان هماهنگ نبود. اما الان تیم با چند بازیکنی که آورده است شرایط بهتری پیدا کرده است. ضمن اینکه ذوب آهن خیلی خوب فوتبال بازی می کند و توانسته اند روند رو به رشد خود را حفظ کنند که موضوع بسیار مهمی است.

کربکندی در پایان در خصوص مدعیان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس شرایط بهتری دارد. آنها امتیازات زیادی را جمع کرده اند اما اگر نتواند مقابل تیم های مثل نفت و گسترش که دفاعی بازی کردند نتیجه بگیرد به مشکل خواهد خورد. با این حال باید آنها را شانس اول قهرمانی دانست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0