حماسه ۶ بهمن نشانگر اوج بصیرت و فداکاری مردم آمل است / تشریح فتنه های دشمن
29 دی 1396 ، دیدگاه 0
آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران : حماسه ششم بهمن آمل آنقدر بزرگ بوده که شایسته ساخت فیلم ها برای آن است که این حماسه به زبان آسان گفته می شود اما در صحنه و عمل، نشان دادن اوج فداکاری است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در مراسم دعای ندبه که به مناسبت ایام سالگرد حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ آمل در مصلی بزرگ قدس این شهرستان برگزار شد افزود: شهرستان آمل افتخار عنوان شهرستان هزارسنگر به خود گرفته و شهر مفاخر است و علمای بسیاری دارد که در عرصه جهاد نرم نیز مردم این شهرستان توانستند بصیرت و اقدام به موقع را معنا کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: کمونیست ها به آمل حمله کردند و مردم این شهرستان به صورت خودجوش و آتش به اختیاری که مقام معظم رهبری فرمودند در سال ۶۰ وارد شدند و آن را عملی کردند.
وی بیان داشت: حماسه ششم بهمن آمل آنقدر بزرگ بوده که شایسته ساخت فیلم ها برای آن است که این حماسه به زبان آسان گفته می شود اما در صحنه و عمل، نشان دادن اوج فداکاری است.
آیت الله خاتمی ادامه داد: شهدایی که در حادثه ششم بهمن به شهادت رسیدند از مفاخر شهدای ما هستند که این عزیزان از یاران امام زمان(عج) بودند.
امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: مردم ما مردمی خوب و وفادار هستند که همواره به صورت خودجوش در دفاع از نظام و ولایت حضور دارند.
وی با بیان این که سال اقتصاد مقاومتی در حال تمام شدن است و این مردم زندگی آبرومندانه می خواهند، گفت: مردم ما بسیار شریف هستند و به فکر تلاش برای نان حلال خود گام برمی دارند که خوب نیست حقوقشان چند ما عقب بیافتد و با تاخیر پرداخت شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که مردم ما مردم مهربانی هستند و این مهربانی باید دوطرفه باشد، تصریح کرد: امیدواریم کار بیشتری صورت گیرد تا گره های زندگی مردم واشود که این ملت مایه افتخار بوده، هستند و خواهند بود که از نمونه یاران امام زمان(عج) هستند.
امام جمعه موقت تهران افزود: یاران امام زمان(عج) در برابر تلاش های مذبوحانه دشمن محکم و مقاوم ایستاده هستند که توطئه های دشمنان ملت در طول چهل سال، کلکسیونی از انواع توطئه ها بود و هرچه توانستند بر سر ملت آوردند اما نتوانستند به نتیجه ای برسند.
آیت الله خاتمی ادامه داد: دهه نخست انقلاب دهه جنگ سخت علیه انقلاب بود که بزرگ مردان و زنان ما آن را از سرگذراندند و کودتاهایی علیه مردم ما تدارک دیدند که بعضی از آن ها قبل از آغازش خنثی شد و نفوذی ها آمدند و نتوانستند کاری از پیش برند.
وی بیان داشت: جنگ نرم از دهه دوم انقلاب شروع شد و امید داشتند نتیجه بگیرند که نتوانستند کاری از پیش برند و فتنه های ۷۸، ۸۸ و ۹۶ را در این سال ها داشتیم و مردم آن را خنثی کردند.
امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: فتنه ۹۶ توطئه ای بسیار عمیق بود و حریم هایی شکستند که در فتنه های قبل نتوانستند انجام دهند و طراح آن سرویس های جاسوسی غرب بوده است.
آیت الله خاتمی اظهارداشت: در خواب و خیال خود بنا داشتند سلاح وارد کشور کنند و ماه بهمن امسال را ماه مسلحانه خیابانی علیه ملت قرار دهند و ۲۲ بهمن را اعلام پیروزی کنند که دشمنان بدانند از این پس هم ناکام هستند و سرشان به سنگ می خورد.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مردم ایران بدانند در فتنه اخیر از شهرهایی که افتخارآفرین‌ عمل کردند آمل بوده است که با حمایت امام جمعه به صحنه آمدند و نگذاشتند اغتشاشگران به صحنه بیایند.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به این که حساب معترضان از حساب اغتشاشگران جدا است، گفت: معترضان نمی گذارند ضد انقلاب موج سواری کند.
وی تصریح کرد: ذره ای نباید در برابر توطئه های دشمنان کوتاه بیاییم که این بار قصه اصل نظام است و ضرورت دارد مراقب باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0