امام جمعه آمل بعنوان رییس کمیته ائمه جمعه و طلاب ورزش های همگانی شهرستان آمل معرفی شد +عکس
24 دی 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : برای رفع مشکلات ورزشی در تمام سطوح باید از ظرفیت خیرین ورزشی استفاده شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور امام جمعه آمل ، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل ، رییس اداره ورزش و جوانان آمل ، رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل ، رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و دیگر روسای کمیته ها و برای اولین بار در کشور ، حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل به عنوان رییس کمیته ائمه جمعه و طلاب ورزش های همگانی شهرستان آمل معرفی شد.

دکتر صادق چمن آرا رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل با اشاره به فعالیت های این هیئت از بدو شروع تاکنون گفت: خوشبختانه در انتخاب روسای کمیته های افراد با شاخص های اخلاقی ، مردمی و ورزشی وجوددارند که هر کدام از این عزیزان دارای وجهه اجتماعی خوبی هستند.

وی عنوان داشت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری درجهت نهادینه کردن ورزش همگانی در تمام اقشار جامعه افزود: براساس پیشنهادهای داده شده حضور ائمه جمعه شهرهای آمل درکنار ورزشکاران علاوه بر دادن روحیه مضاعف به عنوان پدران معنوی شهر مثمرثمر خواهند بود که برای اولین بار در کشور حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل به عنوان رییس کمیته ورزش های همگانی ائمه جمعه و طلاب شهرستان آمل معرفی شدند.

وی اشاره کرد: برای پیشبرد اهداف هیئت ورزش های همگانی شهرستان در ادارات و نهادهای شهرستان مهندس علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل به عنوان رییس کمیته  ورزش های همگانی کارکنان دولت انتخاب شدند که با حضور ایشان بتوانیم ورزش همگانی را در بین کارمندان هم گسترش دهیم.

ناصر نصری شاهاندشت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش شهرستان آمل در کشور و استان جایگاه ویژه ای دارد گفت: به جهت گسترگی در امر ورزش این اداره به تنهایی قادر نخواهد بود که بتواند برای گسترش ورزش های همگانی گامهایی را بردارد و نیاز است همه دستگاهها بطور جدی ورود پیدا کنند.

 وی با قدردانی از تلاش های دکتر چمن آرا درجهت گسترش ورزش های همگانی در جامعه افزود: تمام رشته های ورزشی باید رابط ورزش همگانی داشته باشند تا بتوانیم از تمام ظرفیت ها در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به جدی گرفتن ورزش همگانی گامهایی را برداریم.

 حجت الاسلام والمسلمین سیدجلیل مرتضوی امام جمعه آمل با بیان اینکه کار قشنگ و ماندگاری در جهت ورزش های همگانی در سطح شهر در حال صورت گرفتن است گفت: ورزش امروز آمل در همه رشته ها پایدار نیست و مشکلات فراوانی دارد.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات ورزشی در تمام سطوح باید از ظرفیت خیرین ورزشی استفاده شود افزود: جوانان عزیزی در عرصه ها و میادین ورزشی داریم که برای اعزام دچار مشکل هستند و باید دست این جوانان را بگیریم و نکند که فقط یک تیمی را حمایت کنیم و تیم دیگری را رها کنیم.

 امام جمعه آمل با بیان اینکه ورزشکاران آملی در تمام رشته ها در سطح جهانی و کشور حرفی برای گفتن دارند عنوان داشت: باید از تمام ظرفیت هایی که در شهرستان وجود دارد استفاده کنیم تا علاوه بر اینکه نام آمل در تمام میادین ورزشی خوش بدرخشد و هم شان و منزلت ورزشکاران هم حفظ شود.

مرتضوی اظهارداشت: حضور جوانان در میادین ورزشی بسیار تاثیرگذار است و یک مدیر اگر دغدغه جوانان را نداشته باشد خیانت می کند.

در پایان علاوه بردادن حکم اعضای جدید کمیته ، احکام حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل به عنوان رییس کمیته ورزش های همگانی ائمه جمعه و طلاب شهرستان آمل و مهندس علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل به عنوان رییس کمیته  ورزش های همگانی کارکنان دولت داده شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0