حماسه 6 بهمن آمل تبلور بصیرت مردم در مقابله با دشمنان انقلاب بود
23 دی 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : این حرکت مردم آمل نشان از وقت شناسی ، دشمن شناسی و بصیرت شناسی مردم بود که اجازه ندادند نفس بکشند و در این راه 40 شهید راتقدیم انقلاب کردند و حماسه اسلامی 6 بهمن آمل سالگرد تبلور بصیرت مردم در مقابله با دشمنان انقلاب می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی در پنجمین جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت حماسه ۶ بهمن سال ۶۰ آمل با بیان اینکه تنها شهری که امام عزیزمان در وصیت نامه سیاسی الهی نام بردند نام شهر آمل و آن هم‌ سبب حماسه اسلامی مردم آمل در 6 بهمن سال 60 بوده است گفت: از زمان انقلاب شاهد حوادث گوناگونی درکشور بودیم که هر کدام برای انقلاب بسیار با ارزش بودند ولی چه شد که امام (ره) فقط شهر آمل را نام بردند باید به این مطلب بسیار عمیق تفکر کرد.

وی با اشاره به حضور خودجوش مردم در 6 بهمن سال 60 که باعث شد بساط متجاوزان در کمتر از چندساعت در نطفه خفه شود افزود: این حرکت مردم آمل نشان از وقت شناسی ، دشمن شناسی و بصیرت شناسی مردم بود که اجازه ندادند نفس بکشند و در این راه 40 شهید راتقدیم انقلاب کردند و حماسه اسلامی 6 بهمن آمل سالگرد تبلور بصیرت مردم در مقابله با دشمنان انقلاب می باشد.

 فرماندار ویژه آمل اشاره کرد: فتنه 88 و فتنه اخیر با حضور مردم و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری خنثی شد که اجازه نداند بار دیگر فتنه 88 تکرار شود و باید به این حضور حماسی مردم آفرین گفت.

رسولی ادامه داد: در هر برهه ای از تاریخ انقلاب اسلامی ایران و زمانی که مردم پای کار بودند هیچ کس نمی توانست جلوی نظام بایستد و در انقلاب های کشورهای جهان دیدیم انقلابی که پشیبانی مردم را نداشته بود در همان چندسال اول دوام نمی آورد.

 وی با تاکید بر اینکه برنامه های سالگرد حماسه اسلامی مردم آمل باید در سطح ملی صورت گیرد اظهارداشت: درج واقعه آمل در تقویم تاریخی نشان از اهمیت موضوع می باشد که امیدواریم  این واقعه در کتابهای درسی قرار گیرد که همه بدانند دربین این شهدا، دانش  آموزانی هم بودند که برای دفاع از شهر سنگر تعلیم و تربیت را رها کردند و به درجه شهادت رسیدند.

 وی یادآورشد: امسال هم مانند سنوات گذشته کلیه برنامه ها در قالب ستاد مردمی بنام هفته ششم بهمن با برگزاری برنامه های متنوع برگزار خواهد شد که درشب 6 بهمن سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور سخنران خواهند بود.

  سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل با قدرشناسی از حضور حماسی مردم در پایان دادن به اغتشاشات اخیر گفت: بعد از پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در سوریه دشمن برنامه ریزی کرد که از داخل فضای ایران عزیز را آلوده کند تا بتواند از نارضایتی مردم نسبت به مسائل اقتصادی سوء استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه دشمن از طریق 25 هزار کانال فضای مجازی برای هدایت مردم در این اغتشاش استفاده کرد افزود: تمام این اغتتشاشات با برنامه ریزی و سازماندهی آمریکا ، اسرائیل ، عربستان و منافقین صورت گرفت که خواستند بعداز اغتشاشات در شهرهای ایران که موفق نشدند برنامه ترور را در سرداشتند که نتوانستند اجرایی کنند.

 فرمانده سپاه ناحیه آمل عنوان داشت: تمام تلاش دشمن بر این بود که شورش همگانی را در ایام الله دهه فجر داشته باشند تا طعم خوش و شیرین مردم در بهمن ماه را در کام مردم تلخ کنند که با بصیرت شناسی مردم تمام توطئه ها توسط مردم و نیروهای نظامی و امنیتی در نطفه خفه شد.

سرهنگ عیسی زاده یادآورشد: حضور حماسی مردم در ختم قائله های اخیر درتداوم حضور حماسی مردم در 6 بهمن سال 60 بوده است گفت: برنامه های حماسه اسلامی ششم بهمن باید با برنامه ریزی در طول هفته صورت گیرد که دشمن بداند مردم ما علیرغم داشتن مشکلات معیشتی واقتصادی پیرو منویات مقام معظم رهبری بوده و هستند.

وی از اجرای دعای بدنه بصورت سراسری در مصلی آمل خبرداد و اظهارداشت: این مراسم بصورت مستقیم از شبکه های ایران و جهانی پخش می شود که با سخنرانی آیت الله خاتمی امام جمعه موقت تهران خواهد بود.

 وی از دیگر برنامه های در هفته بزرگداشت حماسه اسلامی 6 بهمن از قبیل نواختن زنگ در هنرستان چهل شهید ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی ، اعزام راهیان نور جنگل برای دانش آموزان و دانشجویان ، دیدار با خانواده های شهدای ششم بهمن ، اهدای ۴۰ جهیزیه عروس به ۴۰ عروس ، اعزام راویان به مدارس و دیگر برنامه ها مطالبی را عنوان داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0