خیر آملی مبلغ 385 میلیون تومان جهت خرید تجهیزات بیمارستان 17‌‌ شهریور آمل اهدا کرد
21 دی 1396 ، دیدگاه 0
در جلسه مجمع خیرین شهرستان آمل که با حضور کلیه اعضا برگزار شد خیر بزرگوار حاج ناصر بیک مهدوی مبلغ 385 میلیون تومان را جهت خرید تجهیزات بیمارستان 17 شهریور آمل اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ در جلسه مجمع خیرین شهرستان آمل که با حضور کلیه اعضا برگزار شد خیر بزرگوار حاج ناصر بیک مهدوی مبلغ 385 میلیون تومان را جهت خرید تجهیزات بیمارستان 17 شهریور آمل اهدا کرد.

حاج عطاءالله حیدرزاده عضو مجمع خیرین شهرستان آمل با قدردانی از همت بلند خیر بزرگوار حاج ناصر بیک مهدوی گفت: خوشبختانه در شهرستان آمل خیرین بزرگواری هستند که برای کمک به همنوعان و نیازمندان گام ها و قدمهای خیری برمی دارند که گمنام و ناشناخته هستند.

وی با اینکه تلاش همه اعضای مجمع خیرین در این است که این کمک درجهت بستر سازی در همه امور هزینه شود افزود: در روزهای گذشته خیر نیک اندیش حاج محمد امیدوار با مراجعه به دفتر مبلغ قابل توجهی را جهت ساخت سرای کرامت ( سالمندان ) اهدا نمود.

وی نقش خیران آملی را در کمک به نیازمندان مهم ارزیابی کرد و از اقدامات ارزنده این مجمع در کاهش آسیب‌های اجتماعی به خانواده‌های نیازمند خبر داد و افزود: این مجمع در بخش‌های مختلف درمانی، دانشجویی، ساخت مسکن نیازمندان و امور حقوقی گام‌های مهمی برای نیازمندان برداشته است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0