25 موسسات حفاظتی و مراقبتی درمازندران مشغول به فعالیت هستند
20 دی 1396 ، دیدگاه 0
رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران : یکی از راهبردهای اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران و یکی از مطالبات اصلی فرمانده معظم کل قوا، مردمی کردن امنیت است که این امر با موسسات حفاظتی و مراقبتی تحقق می یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ گنجیان مقدم رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران، با اشاره به اهمیت تولید امنیت پایدار، گفت: یکی از راهبردهای اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران و یکی از مطالبات اصلی فرمانده معظم کل قوا، مردمی کردن امنیت است که این امر با موسسات حفاظتی و مراقبتی تحقق می یابد.

این مقام انتظامی با اشاره به فعالیت 25 موسسه در سطح استان، عملکرد موسسات در 9 ماهه سال 96 را قابل قبول ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: در این بازه زمانی نگهبانان موسسات با همکاری پلیس موفق به دستگیری 57 سارق و 93  معتاد و 36 نفر توزیع کننده مواد مخدر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران حضور موسسات انتظام جهت پیشگیری از برخی جرائم و ناهنجاری ها را امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و خواستار اهتمام مدیران برون سازمانی در راستای بکارگیری از توانمندی و ظرفیت موسسات انتظام شد .

سرهنگ گنجیان مقدم  از كشف بیش از 400 کیلو انواع مواد مخدر توسط کلانتری ها و پاسگاه های استان طی سه ماه گذشته خبرو گفت: مبارزه با عناصر توزيع موادمخدر يكي از مهم‌ترين اولويت‌ هاي پليس در سال جاري است و مطالبه به ‌حق و اساسي مردم از پليس نيز مبارزه با عناصر توزيع مواد مخدر است.

وی تصریح کرد: در راستاي مقابله و مبارزه بي امان پلیس با مواد مخدر، بیش از 400 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری بیش از یک هزار خرده فروش موادمخدر و دو هزار معتاد توسط کلانتری ها و پاسگاه های استان در سه ماهه سوم سال جاری از موفقیت ها و دستاورد های این پلیس است

سرهنگ گنجیان مقدم در پایان با اشاره به افزایش 14 درصدی کشفیات مواد مخدر در سه ماهه سوم سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل خاطر نشان ساخت: در حوزه مقابله و مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر بايستي همه مردم بسيج شوند و همكاري هاي آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با ماموران پليس تداوم يابد تا بستر گسترش اين پديده شوم در سطح جامعه از بين رفته و محيطي نا امن تر از گذشته، براي فعاليت هاي نا بهنجار سوداگران مرگ فراهم شود.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0