کشف لوازم خانگی قاچاق در شهرستان آمل
19 دی 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران پس از توقیف یک دستگاه خودرو وانت پیکان و یک دستگاه خودرو پراید در بازرسي های به عمل آمده از این خودروها موفق به کشف چهار دستگاه کولر گازی قاچاق به ارزش تقریبی 120 میلیون ریال شدند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آمل از کشف 4 دستگاه کولر گازی قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در پي اجرای طرح مبارزه با کالاي قاچاق و کالا های سلامت محور رسيدگي به این موضوع در دستور كار ماموران انتظامی اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، ماموران کلانتری 13 در اجرای این طرح با کنترل محور های مواصلاتی و درون شهری موفق به شناسايي و توقیف دو دستگاه خودروی حامل کشف کالای قاچاق و غیر مجاز شدند .

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: ماموران پس از توقیف یک دستگاه خودرو وانت پیکان و یک دستگاه خودرو پراید در بازرسي های به عمل آمده از این خودروها موفق به کشف چهار دستگاه کولر گازی قاچاق به ارزش تقریبی 120 میلیون ریال شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

وی با اشاره به کشف سيگار و تنباکو قاچاق در شهرستان آمل گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، ماموران کلانتری 12 متهم به قاچاق کالا را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي وی را دستگیر کردند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسي از محل فعاليت اين فرد موفق شدند، بیست هزار و 200 نخ سيگار قاچاق به همراه 756 بسته تنباکو قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

 

وی با بیان اینکه ماموران پاسگاه انتظامی آغوزبن توانستند 5 تن چوب آلات جنگلي قاچاق کشف وضبط کنند ادامه داد :در پي کسب خبری مبنی برفعالیت فردی در یک واحد کارگاه چوب بری در امر قاچاق چوب، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی" آغوزبن" این فرماندهی در بازدید از این واحد موفق شدند، 5 تن انواع چوب آلات جنگلي قاچاق را كشف کنند.

سرهنگ آزادی، افزود: چوب های قاچاق مکشوفه تحویل نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان شد و متهم پس از تشكيل پرونده به مرجع قضايي معرفی شد.

سرهنگ آزادی با بيان اينكه ورود بي رويه کالاي قاچاق به کشور با برنامه ريزي هاي گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد ملي صورت مي گيرد، تصريح کرد: نيروي انتظامي با اقدامات کنترلي و جلوگيري از ورود کالاي قاچاق به کشور زمينه پويايي و شکوفايي اقتصادي ايران اسلامي را فراهم مي کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0