ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتی در شهرستان آمل
17 دی 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ويژه شهرستان آمل : تلاش هایی که شهرداری آمل در کشتارگاه سنتی انجام داده است قابل تقدیر می باشد متاسفانه با مشکلات زیادی در حوزه های بهداشت و زیرساخت مواجه می باشد که ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتي در شهرستان آمل احساس می گردد و باید بطور جد در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل درجلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان آمل گفت: مردم بايد تغذيه مناسبي داشته باشند و درمان بموقع و تشخيص بموقع مي تواند از بروز بيماري جلوگيري کند.

وی با بیان اینکه شهرستان آمل در مسیر ورودی استان مازندران قرار دارد افزود: وجود جاده هراز با توجه به وجود جاذبه های گردشگری و خدادادی شاهد حضور مسافران و گردشگران در تمام طول سال هستیم تفريحگاههاي شهرستان بايد بيش از اين ساماندهي گردد تا شهروندان وگردشگران استفاده کنند.

فرماندار ويژه شهرستان آمل با تاکید براینکه متاسفانه علیرغم پیگیری های صورت گرفته هنوز نتوانستیم کشتارگاه صنعتی را راه انداری کنیم عنوان داشت: تلاش هایی که شهرداری آمل در کشتارگاه سنتی انجام  داده است قابل تقدیر می باشد متاسفانه با مشکلات زیادی در حوزه های بهداشت و زیرساخت مواجه می باشد که ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتي در شهرستان آمل احساس می گردد و باید بطور جد در دستور کار قرار گیرد.

حسين احساني معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري آمل گفت: در حوزه سلامت و امنيت غذايي بايد فرهنگ سازي انجام گيرد و مخصوصاً در حوزه سرطان که خود يک معضل بزرگ مي باشد نياز به فرهنگ سازي در جامعه مي باشد.

دکتر قاسمي مدير شبکه بهداشت و درمان آمل با اشاره به  نزديک شدن به هفته سرطان گفت: ادارات مربوطه با شبکه بهداشت و درمان همراه باشند تا بتوانيم اين معضل بزرگ را نسبت به قبل بيشتر فعال و فرهنگ سازي نمائيم.

وی اشاره کرد: از کشتارهاي غيرمجاز دام و طيور توسط مردم که مستقیم با سلامت مردم سروکار دارد جلوگيري و با خاطيان برخورد جدي صورت گیرد تا خدايی نکرده شهروندان آملي آلوده به بيماري خاصي نگردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0