مسؤولان باید در خدمت مردم باشند
17 دی 1396 ، دیدگاه 0
وی با قدردانی از حضور پرشور و گسترده مردم در این تجمع بزرگ تصریح کرد: مردم آمل در طول تاریخ و در تمام عرصه ها پیشتاز بودند که نمونه آن حماسه ششم بهمن سال 60 مردم این دیار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل امروز در تجمع بزرگ مردمی میثاق با ولایت شهرستان هزارسنگر آمل که در حمایت از ولایت و محکومیت آشوبهای اخیر برگزار شد، گفت: ملت ایران اسلامی در طول ایام مختلف تاریخ ساز بوده است.

وی با قدردانی از حضور پرشور و گسترده مردم در این تجمع بزرگ تصریح کرد: مردم آمل در طول تاریخ و در تمام عرصه ها پیشتاز بودند که نمونه آن حماسه ششم بهمن سال 60 مردم این دیار است.

امام جمعه آمل افزود: حماسه ششم بهمن سال 60 از چنان عظمتی برخوردار بود که امام خمینی(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش از شهر آمل و مردم فداکار آن به نیکی یاد کردند.

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: مردم این شهرستان باری دیگر در کمترین زمان فتنه 96 را خنثی کردند و با حضور ارزنده خود در شبی تاریخ ساز پیامی بزرگ برای همگان داشتند.

وی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان هزارسنگر آمل به همگان نشان دادند همواره فدایی رهبری و آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی هستند و راه والای شهدا را به نحوی شایسته ادامه می دهند.

امام جمعه آمل با بیان اینکه رسوایی آمریکا را در شورای امنیت سازمان ملل دیدیم، گفت: مردم ما پیام ارزنده ای به دشمنان دادند که قدردان امنیت کشور هستند.

حجت الاسلام مرتضوی بیان داشت: مردم ما فدایی انقلاب، ولایت و شهدا هستند و مشکلات اقتصادی و معیشتی اثری در اراده والای آنان در مسیر انقلاب اسلامی ندارد.

وی ادامه داد: ملت همیشه در صحنه و ولایی شهرستان هزارسنگر آمل نشان دادند در مسیر آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری هستند و اجازه اقدامی به دشمنان نمی دهند.

امام جمعه آمل با بیان این که مدیران باید درخدمت مردم باشند، گفت: ضرورت دارد از همه ظرفیتها برای خدمت رسانی شایسته به این مردم عزیز استفاده کنیم.

حجت الاسلام مرتضوی اظهار داشت: ضرورت دارد در سال 96 که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده است در راستای رفع مشکلات معیشتی و اشتغال گام های اساسی برداریم.

گفتنی است، تجمع بزرگ مردمی میثاق با ولایت با حضور جمع کثیری از شهروندان آملی برگزار شد که در ابتدای برنامه نیز راهپیمایی و خروش انقلابی مردم شهر هزارسنگر آمل از میدان قائم تا فلکه 17 شهریور صورت گرفت

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0