انتخاب دکتر حمید طاهری پور بعنوان مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی در سال 96
14 دی 1396 ، دیدگاه 0
دکتر حمید طاهری پور به عنوان مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی در سال 1396 انتخاب گردید که لوح های تقدیری به پاس تلاش های ارزشمند ایشان و افتخارآفرینی در حوزه کشاورزی و جوجه کشی از سوی وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر جهاد کشاورزی به این مرد خستگی ناپذیر عرصه کار و تلاش کشورمان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ افتخاری دیگر برای هلدینگ اکسین رقم خورد و دکتر حمید طاهری پور کارآفرین برجسته کشورمان به عنوان مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی در سال 1396 انتخاب گردید که لوح های تقدیر جداگانه ای به پاس تلاش های ارزشمند ایشان و افتخارآفرینی در حوزه کشاورزی و جوجه کشی از سوی محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی به این مرد خستگی ناپذیر عرصه کار و تلاش کشورمان اهدا شد.

در متن لوح تقدیر دکتر محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی آمده است:

جناب آقای حمید طاهری پور بی تردید دستیابی به خودکفایی، توسعه و امنیت غذایی کشور و اشتغال پایدار مرهون همت والا و کوشش همیشگی شما است.

نتیجه این تلاش نویدبخش، آینده ای روشن برای فرزندان این مرزوبوم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی می باشد.

براساس ارزیابی های انجام شده و انتخاب بعنوان واحد نمونه جوجه کشی در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی در سال 1396 ضمن تبریک این انتخاب شایسته، از زحمات و تلاش های بی دریغ جنابعالی، صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل آمده و توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

در متن لوح تقدیر دکتر حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی آمده است:

جناب آقای حمید طاهری پور نظر به انتخاب جنابعالی بعنوان تولیدکننده نمونه برتر ملی در رشته واحد جوجه کشی در سال 1396 بدین وسیله با اهدای این لوح سپاس کسب این عنوان که نشان از لیاقت و شایستگی جنابعالی بوده است را تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از پروردگار بزرگ همواره در جهت نیل به خودکفایی با بهره گیری از نوآوری های نوین در بخش کشاورزی و با همتی والاتر بیش از پیش موفق و موید باشید.

گفتنی است؛ در مراسم معرفی و تجلیل از کشاورزان نمونه ملی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مسئولان ملی در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد، جناب آقای عباس طاهری پور به نمایندگی از شرکت جوجه کشی پرینه اکسین و هلدینگ اکسین حضور پیدا نمود.

لازم به ذکر است؛ شرکت جوجه کشی پرینه اکسین استان مازندران یکی از شرکت های موفق هلدینگ اکسین می باشد که افتخار تولید 70 میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی در سال را دارد که با دارا بودن شاخص های نمونه در سطح ملی به عنوان واحد جوجه کشی برتر کشور انتخاب گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0