انتقاد امام جمعه لاریجان به مدیران غیرثابت و پروازی ادارات لاریجان
9 دی 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه لاریجان: آمل را همین شما مردم و طوایفِ لاریجان دارید اداره می کنید چطور بخش لاریجان را نمی توانید اداره کنید؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام والمسلمین ناصرشکری امام جمعه لاریجان درجمع نمازگزاران دربخش لاریجان گفت : حضور مؤمنین و وحدت کلمه مردم در کنار انقلاب اسلامی وعنایات حضرت أحدیت و قدرت بی پایان او  دو عامل مایه قدرت و تداوم عزت و آبرومندی ایران اسلامی است.

وی افزود : مردم از عملکرد مسئولان در بخش اقتصادی و رفع بیکاری راضی نیستندو شعار خدمت بمردم سر زبان مسئولین است ولی کمترین خدمت را از مسئولان می بینند.

امام جمعه لاریجان خطاب به مدیران غیر ثابت و پروازی ادارات لاریجان اظهارداشت : بهتر نیست مدیران با خانواده های محترمشان در منطقه خدمتشان ثابت بمانند تا آنچه را که برای خود می پسندند برای دیگران نیز بپسندند

حجت الاسلام شکری عنوان داشت : جا دارد همه مردم علاوه بر حمایت از مسئولان خدوم و دلسوز و جهادی ، مسئولان ناکارآمد را به چالش بکشانند و حقوق واقعی این بخش را  حتما مطالبه نمایند

وی تاکید کرد : خیلی از شوراها و دهیاران حتی در منطقه حضور جدی و کافی ندارند و طبق تبصره 2 ماده 26 قانون شوراها  اعضای شورا با خانواده های محترمشان باید حضور داشته باشند که اگر حضور می داشتند خیلی از مدارس باز میشد.

وی با اشاره به اینکه  هرگونه إسائه ادب و هتک حرمت به ساحت ولایت فقیه با پاسخ کوبنده و سختِ این ملت روبرو خواهد شد

گفت:  حضور مؤمنین و وحدت کلمه مردم در کنار انقلاب اسلامی و عنایات حضرت أحدیت و قدرت بی پایان او  دو عامل مایه قدرت و تداوم عزت و آبرومندی ایران اسلامی است.

امام جمعه لاریجان یادآورشد : در این دوران برخی إدعا می کنند که در خط امام خمینی (ره) بودند اما الان بازی درآورده اند! این بصیرت نیست. لذا روز نهم دی روزی بسیار خجسته است که مردم کار را برای فتنه تمام کردند!

حجت الاسلام شکری افزود: بصیرت یک مسئله بسیار اساسی است وسابقه نمی تواند جایگزین بصیرت باشد! شهید مطهری (ره) فرمود: علی (ع) شیعه جاهل نمی خواهد علی (ع) شیعه بصیر می خواهد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0