ضرورت پاسداشت حماسه 9 دی یادداشت از عبدالرضا عزیزکمالی
8 دی 1396 ، دیدگاه 1
مردم ایران اسلامی به دشمنان نظام نشان دادند تا جان دارند بر ایمان و تعهد والاي خود نسبت به انقلاب پایبند بوده و با آفرینش حماسه والاي 9 دي ضربه سختی را به دشمنان و اهداف و برنامه هاي آنان وارد ساختند.

در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ایام فراوانی بوده است که به اقتدار نظام قوت دوباره ای بخشید و جمهوری اسلامی را در میان نقشه های شوم دشمنان موفق و پیروز گردانید.

یکی از این حماسه ها و حضور پرثمر که نقش ماندگار آن برای همیشه تاریخ در افتخارات عظیم ملت ایران ثبت گردید حماسه بزرگ و ماندگار ۹دی بود که در آن شرایط حساس و اوضاع خاص که رسانه های غربی وضعیت کشور را نابه سامان جلوه می دادند و از عدم علاقه مندی مردم به نظام خبر می دادند این حماسه عظیم ضربه سنگینی را بر نقشه ها و برنامه های آنان زد و نشان داد که مردم همچون همیشه و حتی با اراده ای استوارتر بر پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه ایستادگی می کنند.

حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم  اعم از پیر و جوان و مرد و زن گواه این مدعا بود که مردم در دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب هیچ گاه کوتاه نیامده و تا آخرین قطره خون خویش در راستای تثبیت و استواری این راه عظیم قدم خواهند برداشت.

حضور پراقتدار مردم در این حماسه جاویدان نشان داد که روحیه انقلابی گری و ایثار ملت ایران فقط در زمان انقلاب و دفاع مقدس خلاصه نشده است بلکه این ویژگی ها روزبه روز و استوارتر از گذشته در آنان وجود دارد که در زمان ممکن خود را در عرصه دفاع از اسلام و انقلاب نشان خواهند داد.

مردم ایران اسلامی به دشمنان نظام نشان دادند تا جان دارند بر ایمان و تعهد والاي خود نسبت به انقلاب پایبند بوده و با آفرینش حماسه والاي 9 دي ضربه سختی را به دشمنان و اهداف و برنامه هاي آنان وارد ساختند.

مردم ایران اسلامی به میدان آمدند تا بگویند اجازه حرمت شکنی ها را نخواهند داد و به هیچ وجه با فتنه گران هم مسیر نخواهند شد که به درستی این هدف ارزنده را در روز 9 دي به اجرا در آورده و موجبات خشنودي دوست داران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان فراهم آورند.

به راستی که ۹ دی روز بصیرت ملت ایران است و مردم ما در این روز با درک عظیم خویش و بصیرت والایشان حضوری را تجربه کردند که تمام نقشه ها و هزینه های میلیاردی دشمنان را بر باد داد و مهر تثبیت دوباره ای بر آرمانهای والای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر بود.

ضرورت دارد حماسه 9 دی به بهترین نحو ممکن گرامی داشته شود تا این حماسه بزرگ به عنوان برگ زرینی در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی ایران به یادگار بماند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. مجتبی

    مجتبی

    درود خدا بر آقا رضای عزیز. آجرک الله.