برگزاری همایش 9 دی در امامزاده ابراهیم آمل
8 دی 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل خبرداد : این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام دکتر کوهستانی نماینده ولی فقیه در قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه همزمان با نماز مݟرب و عشاء در حرم مطهر امام زاده ابراهیم(ع) آمل برگزار می گردد.

سرهنگ بهروز عیسی‌زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل درگفتگو با کمال آنلاین؛ گفت: همزمان با گرامی‌داشت سالروز نهم دی‌ماه، همایشی با حضور نهادهای دولتی و مردمی در امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که همزمان با گرامی‌داشت روز 9 دی همایشی در این شهرستان برگزار می‌شود، اظهار داشت: این همایش با حضور نهادهای دولتی و مردمی در امام‌زاده ابراهیم (ع) در روز نهم دی‌ماه با برنامه‌های فرهنگی و سخنرانی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد : این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام دکتر کوهستانی نماینده ولی فقیه در قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه همزمان با نماز مݟرب و عشاء در حرم مطهر امام زاده ابراهیم(ع) آمل برگزار می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل حماسه ششم بهمن‌ماه مردم آمل را یک واقعه مهم تاریخ انقلاب عنوان کرد و افزود: سپاه ناحیه آمل، برنامه‌های مهمی را دستور کار دارد که مهم‌ترین آن‌ها برگزاری 2 همایش رزمندگان خواهران و برادران، مسابقات فرهنگی و هنری اعم از خاطره‌گویی و مقاله‌نویسی و مسابقات ورزشی است.
وی ادامه داد: با توجه به هفته گرامی‌داشت ششم بهمن‌ماه نیز برنامه‌ها از 29 دی‌ماه آغاز و تا ششم بهمن‌ماه همراه با برگزاری همایش به پایان می‌رسد.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0