امام جمعه لاریجان در گردهمایی ائمه جمعه مازندران چه گفت؟
7 دی 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه لاریجان : جناب استاندار محترم! ماشین آلات و امکانات جاده ای در فصل سرما اصلا قابلیت کار ندارد و در مواقعی خودم شاهد بودم جناب مهندس مقدم بخشدار محترم لاریجان برای سرکشی روستاهای گرفتار در برف قادر به رفع مشکل نیستند. چرا؟ چون با این ماشینهای اوراقی و امکانات اولیه کاری از پیش نمی توان برد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شکری امام جمعه بخش لاریجان در گردهمایی ائمه محترم جمعه استان مازندران که در اردوگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر در تاریخ 6 دیماه 96 با حضور مهندس اسلامی استاندار محترم برگزار شد در سخنان مبسوطی ضمن تشکر از زحمات استاندار محترم در طی مدت کوتاهی که حضور پیدا کردند به بخش لاریجان اشاره کرده و فرمودند:  بخش لاریجان با مساحت 1750 کیلومتر مربع و 70 کیلومتر طول که از سه استان البرز ، قم و کهکیلویه و بویر احمد بزرگتر می باشد و با جمعیتی بالغ بر صد هزار نفر در تابستان و  بیست هزار نفر در زمستان کمترین بودجه اختصاصی را بخود دارد!
ایشان ضمن تشکر از زحمات مسئولان و بخشداران گذشته و حال بخش لاریجان خواستار بودجه برای راههای روستایی این بخش بخاطر شرایط خاص اقلیمی و کوهستانی بودن منطقه و صعب العبور بودن بعضی از روستاها شد و در ادامه افزودند: 
در سالهای گذشته در فصل سرما ارتفاع برف با تفاوت مناطق بین 1 تا 4 متر رسیده بود و دهستانهای نمارستاق که 14 روستا با دهیاران را در خود دارد و دلارستاق که 20 کیلومتر با سطح جاده ارتفاع دارد و دهستان امیری با 14 روستا و دهیاری و بهرستاق که منطقه دو شخصیت کشوری از جمله رئیس محترم مجلس و رئیس محترم قوه قضائیه با 6 دهیار در حدود 13 کیلومتر راه ناهموار با سطح جاده اصلی را دارد نیاز شدید و مبرم به نصب گاردیل های حفاظتی توسط اداره محترم راه بطول 40 کیلومتر دارد... 
جناب استاندار محترم! ماشین آلات و امکانات جاده ای در فصل سرما اصلا قابلیت کار ندارد و در مواقعی خودم شاهد بودم جناب مهندس مقدم بخشدار محترم لاریجان برای سرکشی روستاهای گرفتار در برف قادر به رفع مشکل نیستند. چرا؟ چون با این ماشینهای اوراقی و امکانات اولیه کاری از پیش نمی توان برد.
جناب استاندار عزیز، با توجه به آمار بالای تصادفات و سوانح رانندگی در جاده هراز و نیز مریضی اهالی این بخش بهداری گزنک که همه مراجعات به آنجاست از کمترین امکانات برخوردار است و باید بودجه‌ای برای این بهداری و بیمارستان نیمه کاره منطقه وانا اختصاص یابد. بنده بعنوان امام جمعه بخش لاریجان و درد آشنای مردم مصرانه از شما میخواهم به این دیار ولایتمدار سفر کرده و غم و مشکلات مردم این بخش را که در زیبایی طبیعت خدادادی پنهان شده  بررسی نمایید... از لطف و عنایت حضرتعالی و امامان محترم جمعه شهرهای استان مازندران کمال امتنان و سپاس را دارم...
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0