بازدید مسئولان سپاه استان و شهرستان از شرکت های سالیان ماشین طبرستان و دیزل آمل+عکس
7 دی 1396 ، دیدگاه 0
مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آمل: رباتی را در حال ساخت داریم که اسم ربات کوادروکوپتر می باشد و 70 درصد کار انجام شد و به نام شهید مدافع حرم سردار اسماعیل حیدری نامگذاری می شود که ربات تا اسفند آماده و در مراسمی استانی رونمایی می گردد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ احمد سفری مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آمل گفت: بازدید رییس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کربلا و فرمانده سپاه آمل را از شرکت سالیان ماشین طبرستان تولید کننده برتر کشور و ثبت اختراع در کشور و کارخانه دیزل آمل را داشتیم.
وی بیان داشت: در این بازدیدها تقدیر از مهندسین بسیجی توسط فرماندهی و رییس سازمان مهندسین سپاه کربلا صورت گرفت.
مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آمل ادامه داد: عارضه یابی واحد های صنعتی در شهرستان، جذب نخبه های مهندسین، برگزاری اردو های علمی و فرهنگی،  شرکت مهندسین در دوره های تخصصی کشوری و برگزاری کلاس های تخصصی از جمله فعالیت هایی است که توسط کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آمل انجام می شود.
وی اظهارداشت: تشکر از فرماندهی سپاه آمل سرهنگ عیسی زاده بابت حمایت های ایشان درخصوص فعالیت های کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آمل داریم.
صفری تصریح کرد: رباتی را در حال ساخت داریم که اسم ربات کوادروکوپتر می باشد و 70 درصد کار انجام شد و به نام شهید مدافع حرم سردار اسماعیل حیدری نامگذاری می شود که ربات تا اسفند آماده و در مراسمی استانی رونمایی می گردد.
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0