برگزاری آیین افتتاح اولین ایستگاه بازیافت زباله (شهر بدون زباله) در شهر امام زاده عبدالله
6 دی 1396 ، دیدگاه 0
شهردار امام زاده عبدالله : اولین شهر در شمال کشور بودیم که طرح جنگل بدون زباله را ایجاد کردیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ آیین افتتاح اولین ایستگاه بازیافت زباله (شهر بدون زباله) در شهر امام زاده عبدالله با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله آمل و مسئولان شهری و منطقه برگزار شد.

رجب پور نماینده شهرداری امام زاده عبدالله در این مراسم گفت: زباله طلای کثیف است که با تبدیل آن بازگشت سرمایه خواهد بود و این منطقه ظرفیت های مذهبی و گردشگری بسیاری دارد که محل حضور مسافران بسیاری است و می طلبد در حوزه تفکیک زباله گام های ارزنده ای برداشته شود.

وی بیان داشت: رویکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری امام زاده عبدالله در راستای داشتن شهری بدون زباله است که تا پایان سال 96 به دنبال آغاز کار ایستگاه های تفکیک زباله شماره دو و سه خواهیم بود.

رجب پور ادامه داد: منطقه پایلوت ما برای افتتاح این ایستگاه، شهرک ولیعصر(عج) است اما نقطه هدف ما مدارس می باشد و دانش آموزان می توانند کمک کار خوبی در اجرای بهتر این طرح باشند تا به بهترین نحو ممکن پیش رود و در این مسیر از همکاری های سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل و دیگر دستگاهها تشکر می کنیم و امید است این همکاری ها استمرار داشته باشد.

حجت الاسلام آبرون مدیر فرهنگی آستان مقدس امام زاده عبدالله در این مراسم گفت: یکی از پدیده های مهمی که در جامعه خودمان باید دقت لازم را داشته باشیم بهداشت است.

وی تصریح کرد: شهر ما مزین به نام مقدس امام زاده عبدالله(ع) است که خوب می باشد شهری بدون زباله داشته باشیم و مسافرانی که از سراسر کشور به این منطقه می آیند در کنار دید معنوی، شاهد فضای بهداشتی زیبایی هم باشند.

حجت الاسلام آبرون اظهارداشت: امید است در کنار هم با وحدت و همدلی بتوانیم اقدامات ارزنده ای صورت داده و شهری زیبا داشته باشیم که خواسته همه ما است.

دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار ما با قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر، کارکنان شهرداری و مدیر دستگاههای اداری شهرستان، شهر و بخش افزود: اولین شهر در شمال کشور بودیم که طرح جنگل بدون زباله را ایجاد کردیم و به مسافران و گردشگرانی که وارد جنگل تفریحی آلشرود می شوند پلاستیک زباله می دهیم که استقبال خوبی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: تلاش داریم در راستای توسعه زیبایی شهری گام های اساسی و شایسته ای برداریم که مردم این منطقه شایسته بهترین خدمات هستند.

صلواتی با اشاره به افتتاح اولین ایستگاه بازیافت زباله (شهر بدون زباله) گفت: تلاش ما داشتن شهری بدون زباله همراه با تفکیک زباله است که امیدواریم با همکاری همه دستگاههای اجرایی و آحاد همشهریان عزیز بتوانیم این طرح را اجرا کرده و روز به روز گسترش دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0