زیباترین پارک گردشگری و توریستی در کنار رودخانه آلشرود احداث می شود
5 دی 1396 ، دیدگاه 0
شهردار امام زاده عبدالله با اشاره به درجه 4 بودن شهرداری گفت: نیاز است که فرماندار ویژه آمل در کمیته برنامه ریزی توجه ویژه ای به این شهر تازه تاسیس داشته باشند تا بتوانیم خدماتی در خور شان این مردم ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ دکتر جواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله(ع) در جریان دیدار فرماندار ویژه آمل و بخشدار امام زاده عبدالله که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر امام زاده عبدالله برگزار شد گفت: شهرداری امامزاده عبدالله (ع) با داشتن 36 نيرو در خدمت شهروندان عزیز امامزاده عبدالله (ع) می باشد.

وی ادامه داد: این عزیزان بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی می باشند که از جمله اين خدمات بحث جمع آوری نخاله و زباله های به جا مانده از مسافران و گردشگرانی است که به بخش و شهر امامزاده عبدالله (ع) جهت گردش و تفريح می آيند است.

شهردار امام زاده عبدالله با اشاره به اینکه شهر امام زاده عبدالله در ورودی آستان مقدس امام زاده عبدالله قرار دارد عنوان داشت: در طول سال شاهد حضور مسافران و گردشگران جهت زیارت این امام زاده واجب التعظیم هستیم وجهت دسترسی بهتر ساخت بلوار وصال که از گذشته شروع شده را مشغول هستیم که تا پايان سال 97 به بهره برداری می رسد.

صلواتی در رابطه با احداث پارک در ضلع جنوبی ورودی شهر امامزاده عبدالله (ع) که يکی از بهترين و زيباترين پارکها می باشد گفت: طرح توجيهی و نقشه های اين پارک آماده شده و جهت جانمايی و احداث آن پيگيريهای لازم انجام گرفته و انشاءا... به زودی شاهد شروع به کار آن خواهيم بود.

وی در رابطه با احداث پارک در کنار رودخانه آلشرود گفت: با توجه به پيگيريهای بعمل آمده و مناقصات صورت گرفته ، شهرداری در نظر دارد قسمتی از رودخانه آلشرود که در شهر امامزاده عبدالله (ع) قرار دارد را نسبت به احداث زیباترین پارک گردشگری در کنار رودخانه آلشرود احداث کند که کارهای اداری آن انجام شده و در آینده نزدیک شروع به کار می کند.

شهردار امام زاده عبدالله با اشاره به درجه 4 بودن شهرداری گفت: نیاز است که فرماندار ویژه آمل در کمیته برنامه ریزی توجه ویژه ای به این شهر تازه تاسیس داشته باشند تا بتوانیم خدماتی در خور شان این مردم ارائه دهیم.

صلواتی در این دیدار از همکاری خوب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مردم تقدیر و تشکر نمود.

سيد جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن قدردانی از تلاش و زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار خواست تا نسبت به جمع آوری زباله ، زيباسازی فضای شهرداری ، رنگ آميزی جدولهای سطح شهر ، جمع آوری شن های موجود در محل دپوی شن که در روبروی تيپ مالک وجود دارد اقدام کنند.

وی افزود: محل استقرار شهرداری امامزاده عبدالله در يک مکان خوبی واقع شده که می طلبد ضمن زيباسازی امکاناتی فراهم شود تا همه مردم بتوانند از این فضا به عنوان محل پرکردن اوقات فراغت نیز استفاده کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0