انتقاد خسرو ابراهیم زاده از حال ناخوش این روزهای شورای اسلامی شهر آمل !
4 دی 1396 ، دیدگاه 0
خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در جلسه علنی شورا از حال ناخوش این روزهای شورای اسلامی شهر آمل در حمایت از مردم انتقاد کرد.
خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه عملا 4 ماه از ورود منتخبین مردم در شورای دوره ی پنجم گذشته است اظهار داشت : حدود 2 ماه اول کاری بحث انتخاب شهردار پیش رو بود و با وجود حرف
و حدیث های فراوانی که داشتیم در بین 4 گزینه احمد امیرسلیمانی که 7 سال و اندی در شهرداری آمل مشغول خدمت بودند به عنوان شهردار انتخاب شدند .
وی افزود : قطعا قبل از انتخاب شهردار توصیه هایی از سوی بزرگان شهر و برخی مسئولان داشتیم که نهایتا مهندس امیرسلیمانی با 5 رای انتخاب شدند .
سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : تقاضا دارم اعضای شورا برای خدمت، کار، تلاش و برنامه ریزی با یکدیگر همسو باشند چرا که با گذشت 4 ماه از عمر شورای دوره پنجم برنامه ریزی صورت نگرفته است .
وی ادامه داد : بنده وظایف آئین نامه ای را به 8 نفر از دوستان و خودم تذکر می دهم آیا از وظایف و اقدماتی که شهرداری در هر روز انجام می دهد اطلاع داریم ؟ آیا از نحوه پرداخت حقوق پرسنل و مشکلات بیمه، بدهی ها و مشکلات شهرداری آگاه هستیم ؟ پنج بار تقاضا کردم شهردار و مدیران مختلف را در صحن شورا دعوت کنید تا در جلسات و کمیسیون های مختلف شرکت کنند، در دوره ی چهارم شهردار به عنوان عضو چهاردهم شورا همیشه در جلسات حضور داشت و الان هم تقاضا دارم شهردار به عنوان عضو دهم شورا در جلسات رسمی حضور داشته باشد .
ابراهیم زاده با بیان اینکه مردم ما را انتخاب کردند تا کار و تلاش و برنامه ریزی کنیم بیان کرد : مهندس امیرسلیمانی را انتخاب کردیم تا 4 سال با او کار کنیم؛ آیا با شرایط موجود اقتصادی اعضای شورا از پروژ های در دست اجرای شهرداری اطلاعی دارند ؟ احداث چندین پارک، خیابان 20 متری راه و ترابری و بلوار ولایت جنوبی و ... در دست اجراست، ما باید مدیریت کنیم و با خرد جمعی کارها را در دست بگیریم و به مردم خدمت کنیم .
وی با بیان اینکه بعضی از خبرنگاران به دنبال منافع شخصی خود و حتی دنبال پست در برخی جاها هستند اذعان داشت : متاسفانه به برخی از خبرنگارنماها خوراک فکری غلط داده می شود تا شورای شهر را به چالش بکشند اما اشتباه می کنند، کاری نمی توانند انجام بدهند .
سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه آقای شفیع زاده بهترین گزینه برای ریاست شورا هستند و خدا را شاکریم در شورا اتحاد وجود دارد چرا که با وجود همین اتحاد دکتر محمودی را حمایت کردیم تا نماینده ی شورای شهرستان آمل بعنوان رییس شورای عالی استان انتخاب شود تاکید کرد : اگر بنده اختلاف نظری با اعضای شورا داشته باشم در راستای پیشبرد و پیشرفت امورات شهری است .
وی تصریح کرد : یکی از موضوعات دیگر بحث زباله است که در دوره چهارم قدم های خوبی در این خصوص صورت برداشته شد و به اعتقاد بنده اولین قدم را رسانه ها گرفتند که در ماه مبارک رمضان سال 93 در محل دپوی عمارت حضور یافتند و شرایط بد آن محل را به صورت دقیق انعکاس دادند و این اقدامات صورت گرفت که بحران زباله آمل سرآمد و آمل پایلوت زباله استان شد و برای این موضوع اعتبار در نظر گرفته شد البته با پیگیری ها و تلاش های نماینده مجلس، امام جمعه، فرماندار و دادستان نیز اخیرا زمین پاساکش در اختیار شهرداری قرار گرفت که جا دارد از این عزیزان قدردانی و تشکر ویژه داشته باشیم .
ابراهیم زاده ادامه داد : مشکل زباله ما حل نشد، ما تازه اولین قدم را گرفتیم، از نماینده مجلس، امام جمعه، فرماندار، دادستان، اعضای شورای دوره ی قبل و فعلی، شهردار، روسای ادارات ذیربط و NGO های مختلف که تلاش کردند تا این تذکر را به مسئولین بدهند تشکر می کنم این تازه قدم اولی بود که برداشته شد .
وی افزود : تقاضا دارم در جلسات آتی از نماینده مجلس، شهردار، معاون عمرانی استانداری، مدیر کل دفتر امور شهری، مسئولین ارشد استان و روسای ادارات خدمات رسان دعوت بعمل آید، آمل شهر ویژه است چرا نباید هر هفته مدیران استانی را به آمل دعوت کنیم تا حقوق حقه شهر را مطالبه کنیم ؟ ما نماینده ی مردم هستیم و باید نا امیدی را در مردم برطرف کنیم ما کار اصولی و برنامه اصولی می خواهیم، انتظار داریم افرادی که در بیرون از شورا هستند کاری به کار شورا نداشته باشند تا ما بتوانیم کار کنیم، ما همه با هم همراه هستیم و دنبال اتحاد و خدمت به مردم هستیم؛ انشاءا... که بتوانیم این فضا و وحدت را ایجاد کنیم .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0