آتش نشانان آخرین ماه پاییزرا با 143 عملیات بدرقه کردند
4 دی 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل : از مجموع 143 عملیات انجام شده در آذر ماه که آتش نشانان در آن حضور داشتند 58 مورد عملیات خاموش کردن آتش و 85 مورد عملیات امداد و نجات بود.
کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل ، مدیرعامل سازمان با بیان این خبر گفت: از مجموع 143 عملیات انجام شده در آذر ماه که آتش نشانان در آن حضور داشتند 58 مورد عملیات خاموش کردن آتش و 85 مورد عملیات امداد و نجات بود.
 
حسین نذیری با بیان اینکه این 113 مورد از این عملیات ها در محدوده شهری و 30 مورد در خارج از محدوده شهری انجام شده است افزود: آتش سوزی مسکونی با 13 مورد بیشترین حادثه و آتش سوزی تاسیسات شهری با یک مورد کمترین حادثه از نظر تعداد در آذر ماه بوده است .
 
نذیری ادامه داد : دربخش امداد و نجات نیز بیشترین عملیات به امداد آسانسور اختصاص دارد با 24 عملیات و سقوط از ارتفاع با یک مورد کمترین حادثه از نظر تعداد در آذر ماه است .
 
وی با اشاره به آغاز فصل زمستان تاکید کرد: با شروع فصل سرما و آغاز کار وسایل گازسوز شاهد حوادث ناگواری هستیم که متأسفانه تعداد قابل توجهی از این حوادث به مرگ شهروندان عزیزمان منجر می شود. گاز طبیعی و سایر تسهیلات که موجب راحتی و آسایش مردم است، در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند موجب خسارات جبران ناپذیری شود. بهترین روش مقابله با این خطرات، پیشگیری و رعایت نکات ایمنی است.
 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از عموم مردم خواست ؛ با رعایت نکات ایمنی در مواقع نصب وسایل گاز سوز بویژه بخاری گازی و چک کردن دوره ای آن از بروز چنین حوادث ناگوار جلوگیری کنند تا زمستان را ایمن سپری کنیم

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0