شهرک صنفی بسته بندی آب در آمل ایجاد می شود
4 دی 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : با ایجاد این شهرک، از پراکندگی شرکت های آب معدنی جلوگیری می شود و در منطقه شغل جدید ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی شامگاه یکشنبه در جلسه شهرک صنفی بسته بندی آب که در فرمانداری آمل برگزار شد از احداث شهرک صنفی بسته بندی آب و صنایع وابسته در شهرستان آمل خبر داد و بیان کرد: احداث این شهرک در بخش لاریجان آمل در دست بررسی است و این مهم برای نخستین بار در کشور به اجرا خواهد در آمد.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه شهرک صنفی بسته بندی آب در منطقه بالا دست بخش کوهستان لاریجان ایجاد خواهد شد، ادامه داد: در این شهرستان بیشتر از ٣۰ شرکت مجوز احداث کارخانه آب معدنی را دریافت کردند که چهار شرکت در حال فعالیت است.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه ۱۰ پروانه از ٣٢ پروانه به دلیل عدم ساخت کارخانه لغو شد، ادامه داد: مابقی مجوز هایی که صادر شد هنوز اقدام به احداث کارخانه نکردند و برای تایین و تکلیف این مهم موضوع در دستور کار قرار دارد.

رسولی با اشاره به اینکه برای مجوز فعالیت در شهرک صنفی آب مقداری مشخص را پروانه دهیم و بیش از اندازه ظرفیت محوز ندهیم، افزود: با ایجاد این شهرک، از پراکندگی شرکت های آب معدنی جلوگیری می شود و در منطقه شغل جدید ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه بخش لاریجان بهترین آب را دارد، افزود: این یک کار بزرگی است و انتظار داریم تمامی دستگاه حمایت های لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0