مهدیه نادری مدال طلای خود را به خانواده شهيد مدافع حرم قره محمدی اهدا کرد
3 دی 1396 ، دیدگاه 0
مهدیه نادری افزود: همان طور که شهید قره محمدی و دیگر هموطنان شجاع ما در دفاع از حریم اهل بیت (ع) با از خودگذشتگی، ایثار و رشادتشان ۷افتخارآفرینی کردند، من هم با تمام وجود برای کسب مدال های بیشتر و شاد کردن دل تمامی هموطنان عزیزم تلاش خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهدیه نادری ملی پوش آملی تیم موی تای ایران که در مسابقات اخیر کاپ اروآسیا نشان طلا را کسب کرده بود ، در اقدامی ارزشمند و با حضور مسئولین شهرستان آمل ، رئیس هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل ، خانواده های معظم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، مدال خود را به فرزند شهید مدافع حرم مهدی قره محمدی اهداء کرد.

در این مراسم باشکوه که در مدرسه دخترانه شهید سوهانیان برگزار شد دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل با قدردانی و تجلیل از این حرکت دانش آموز آملی که طلای خود را تقدیم خانواده شهید نمود گفت: امروز دو اتفاق خوب در این مدرسه بوقوع پیوست یکی آمدن فاطمه قره محمدی فرزند شهید به سرکلاس و دیگری اهدای مدال طلا توسط دانش آموز مهدیه نادری به خانواده شهید قره محمدی بوده است.

 وی با بیان اینکه امروز فرزندان شهدا الگوی دیگر دانش آموزان هستند ادامه داد: شهدا با ایثار و عشق باعث شدند که عند ربهم یرزقون شوند.

وی خطاب به مهدیه نادری عنوان داشت: این مدال با ارزش که با زحمت بدست آمده و باید به عنوان افتخار در تابلوی افتخارات خودش باشد را با از خود گذشتگی تقدیم نمود و این قدم بسیار ستودنی است.

مهندس مسلم مکاری رئیس هیات ورزش های رزمی شهرستان آمل با قدردانی از ورزشکار آملی که مدال طلای خود را تقدیم خانواده شهید قره محمدی کرد گفت: این ورزشکار با حرکتش درس بزرگی به ما داد که می توان از عزیزترین یادگاری برای رضای دیگران گذشت داشته باشیم.

 وی ادامه داد: زندگی خودمان را مدیون خانواده شهدا می دانیم و امیدواریم که با تاسی گرفتن از راه و روش شهدا در آخرت شرمنده نباشیم.

مهدیه نادری ورزشکار 15 ساله آملی در زمان اهدای مدال خود به دختر شهید قره محمدی گفت: این مدال را به خانواده شهید مدافع حرم قره محمدی تقدیم می کنم زیرا قهرمانان واقعی این عزیزان هستند.

مهدیه نادری افزود: همان طور که شهید قره محمدی و دیگر هموطنان شجاع ما در دفاع از حریم اهل بیت (ع) با از خودگذشتگی، ایثار و رشادتشان ۷افتخارآفرینی کردند، من هم با تمام وجود برای کسب مدال های بیشتر و شاد کردن دل تمامی هموطنان عزیزم تلاش خواهم کرد.

وی هدف از این اقدام را پاسداشت مقام شامخ شهیدان و بازماندگان دفاع از حریم اهل بیت دانست و گفت: پس از کسب قهرمانی مسابقات اورآسیا بسیار مصمم شدم تا مدالم را به خانواده شهید قره محمدی مدافع حرم تقدیم کنم.

نادری ادامه داد: شهدا و جانبازان ایران اسلامی با نثار جان و سلامتی جسمی خود که مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه هر انسانی است، در حفظ ارزش های دین و کشور و حریم اهل بیت و اسلام فداکاری کردند تا ما امروز در جامعه امنیت و آسایش داشته باشیم.

وی گفت: قهرمانان واقعی شهدا و جانبازانی بودند که در مسابقه و امتحان الهی پیروز و سربلند بیرون آمدند و رنگین ترین مدال را که شهادت است از خداوند متعال کسب کردند و اهدای این مدال به خانواده جانباز شهید مدافع حرم به این نیت بود که نشان بدهم که ماهم به یاد شهدا و جانبازان و قدردان رشادت های آنها هستیم.

وی افزود: اهدای این مدال کمترین و ناچیزترین کاری است که می توانم انجام بدهم و من از دیدار و ملاقات با خانواده این جانباز شهید و از صبر و استقامت این خانواده روحیه گرفتم و از خدا می خواهم که ما را ادامه دهنده راه شهدا قرار دهد.

دختر شهید قره محمدی هم از اقدام ورزشکار آملی در اهدای مدال به نیت شهید مدافع حرم قدردانی و برای آینده ورزشی مهدیه نادری در مسابقات مهم آرزوی موفقیت کرد.

سردار شهید مدافع حرم مهدی قره محمدی از تکاوران تحصیل کرده یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در سال 94 در سوریه به درجه جانبازی نائل آمد.

این جانباز سرافراز امسال در حالی که فرماندهی یکی از محورهای عملیاتی را در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه بر عهده داشت ، در حین پاکسازی مناطق از لوث تروریست‌های تکفیری در شهر دیرالزور به فیض شهادت نائل شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0