برگزاری مسابقات والیبال جام یادبود مرحوم ولی‌ الله فیاض نیا
3 دی 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل انجمن صنفی انبوه سازان شهرستان آمل : این مسابقات در دو گروه چهار تیمی در مجتمع ورزشی خورشید آسمان آمل برگزار می شود که از هر گروه 2 تیم به مرحله نهائی صعود خواهند کرد و در مرحله نهائی بصورت ضربدری مسابقات برگزارخواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس جهانگیر آذری مدیرعامل انجمن صنفی انبوه سازان شهرستان آمل در مراسم افتتاحیه مسابقات والیبال جام یادبود مرحوم ولی الله فیاض نیا که با حضور اعضای هیئت مدیره و سرپرستان تیم شرکت کننده برگزار شد گفت: مرحوم فیاض نیا علاوه بر اینکه سرمربی تیم ملی والیبال دانش آموزی ایران و کاله بودند عضویت در انجمن صنفی انبوه سازان آمل هم داشتند.

وی افزود: این مسابقات با حضور 8 تیم از قبیل نظام مهندسی ، شهرداری آمل ، فرمانداری ویژه آمل ، بنیاد مسکن ، خانه کارگر ، شرکت گاز ، آموزش وپرورش و انجمن صنفی انبوه سازان حضور دارند.

 مدیرعامل انجمن صنفی انبوه سازان شهرستان آمل عنوان داشت: این مسابقات در دو گروه چهار تیمی در مجتمع ورزشی خورشید آسمان آمل برگزار می شود که از هر گروه 2 تیم به مرحله نهائی صعود خواهند کرد و در مرحله نهائی بصورت ضربدری مسابقات برگزارخواهد شد.

 عضو شورای اسلامی شهر آمل اشاره کرد: اختتامیه این دوره از مسابقات روز دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

 وی یکی از اهداف این مسابقات را توسعه ورزش بین صنوف مختلف عنوان نمود و گفت: برگزاری این مسابقات باعث همدلی و وحدت در جهت پیشبرد اموات خواهد بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0