زمين پاساکش محل دپوي زباله نيست، مکان احداث کارخانه زباله سوز می باشد
1 دی 1396 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : بسياري از اقدامات اداري و مطالعاتي منطقه پاساکش صورت گرفته است و با عنايت خداوند اين طرح در زمين پاساکش اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، احمد اميرسليماني شهردار آمل درجلسه درکارگروه پسماند شهرستان آمل با تاکيد بر اينکه زمين پاساکش محل دپوي زباله نيست، تصريح نمود: حتما در اين مکان سايت زباله سوز احداث خواهد شد.

شهردار آمل ضمن قدرداني از فرماندار ويژه شهرستان آمل بخاطر دغدغه اي که نسبت به حل مشکل زباله دارند، افزود: بسياري از اقدامات اداري و مطالعاتي منطقه پاساکش صورت گرفته است و با عنايت خداوند اين طرح در زمين پاساکش اجرا خواهد شد.

سيد جعفررسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل گفت: محل فعلي دفن زباله معضل بزرگي بوده که بيش از چند دهه براي اين شهرستان مشکل ساز بوده است، و اينک با تلاش و زحمات دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل و حمايت مقام عالي وزارت کشور و استاندار محترم و ديگر مسئولين کشوري، استاني و شهرستاني زميني که بيش از چندين سال نتوانستيم براي محل دفن زباله تهيه  کنيم هم اکنون در حال انجام مراحل قانوني تحويل مي باشد.

وی ضمن قدرداني از همه مسئوليني که در اين موضوع تلاش و حمايت نمودند گفت : پشتيباني و عزم جدي وزير کشور ، استاندار مازندران و نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي براي اختصاص اعتبار براي احداث سايت زباله سوز در زمين پاساکش حائز اهميت می باشد و شهرداري آمل هرچه سريعتر نسبت به انعقاد قرارداد و احداث زباله سوز در منطقه پاساکش اقدام نمايند.

وی با اشاره به  فرهنگ سازي درتفکیک زباله  را بسيار مهم دانست و افزود: تفکيک زباله از مبدأ را در دستور کار قرار دهيم تا بتوان قسمتي از مشکل زباله را مردم خودشان حل نمايند.

غلامحسين شفيع زاده رئيس شوراي اسلامي شهر آمل گفت : خدا را شاکريم با پيگيريهاي فرماندار آمل و تلاش هاي دکتر يوسفيان ، امام جمعه و دادستان بحث زمين پاساکش حل گرديد و شوراي اسلامي وشهرداري هم مانند يک سرباز در حال خدمتگزاري به شهروندان خوب آمل هستند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0