مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل برگزار شد +عکس
30 آذر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی مازندران : فعالیت در حوزه های مختلف بدون امنیت پایدار نتیجه نمی دهد و ما با داشتن امنیت پایدار به رفاه و آسایش دست خواهیم یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور فرمانده انتظامی استان مازندران ، ائمه جمعه شهرهای آمل ، فرماندار ویژه آمل ، اعضای شورای تامین شهرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ادرات و نهادها و خانواده های معظم شهدا ، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل در سال اجتماعات شهرداری آمل برگزار شد.

سردار محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه تمام فعالیت و اقدام ها در جهان، بستر را برای امنیت ایجاد می کند، افزود: فعالیت در حوزه های مختلف بدون امنیت پایدار نتیجه نمی دهد و ما با داشتن امنیت پایدار به رفاه و آسایش دست خواهیم یافت.

میرفیضی با اشاره به براندازی داعش در سوریه و منطقه خاورمیانه عنوان کرد: اگر چه ممکن است داعش رفته باشد اما احتمال پیدا شدن آن ها در جای دیگر از منطقه خاورمیانه است.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه امروز دشمن با شیوه‌های جدید نظام جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند بنابراین باید نگاه‌های مان را تغییر دهیم، یادآور شد: با توجه به وجود شبکه‌های مجازی آن ها سعی دارند اختلافاتی در نظام ایجاد کنند به گونه‌ای که برخی از تهدیدات با استفاده از این شبکه‌ها لمس نمی‌شود و تعداد شاکیان ما را در انتظامی افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه دشمن اعتمادزدایی پلکانی را در نظام شروع کرده تا شکاف‌ها را بین مردم و دولت، دولت و قوه قضائیه، مردم با مردم ایجاد کند، بیان کرد: با وجود این تهدیدات اگر ما توجه و معیارمان را به ولایت اهمیت ندهیم دچار مشکل می‌شویم پس باید توجه داشت که اصل ولایت و ولایت‌پذیری تنها راه عبور است و آزمون سخت خدمت به مردم است.

میرفیضی با اشاره به اینکه هر کدام شهرستان‌های استان یک جایگاهی دارند و آمل با تاریخش به هویت اسلام برمی‌گردد و جزو قدیمی‌ترین شهرهای استان است، گفت: این شهرستان، شهری شهیدپرور، علم و فقاهت است و در استان نگاه ویژه‌ای باید داشت.

وی وظیفه‌ اصلی پلیس را پاسخگویی و مطالبات مردم مطرح و عنوان کرد: این ارتباط سرمایه اجتماعی را در نظام ایجاد می‌کند و برای این سرمایه همه دستگاه‌ها نقش دارند.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه مردم سرمایه پلیس هستند و بیشترین نقش را در امنیت دارند و آن ها خادم مردم هستند، گفت: برای رسیدن به امنیت پیشگیری اجتماعی ایجاد کنیم با توجه به اینکه مشاور اجتماعی را در شهرستان‌ها تشکیل دادیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل باقدردانی از تلاش و زحمات نیروی انتظامی دربرقراری امنیت گفت: جایگاه نیروی انتظامی بواسطه خدمت به مردم بسیار سخت و حساس است و توانست با عملکردش اعتماد سازی کند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان امین و رازدار مردم به عنوان یک نیروی خدوم در جامعه معرفی شده است و نیروی انتظامی به برکت جانفشانی شما عزیزان جایگاه خوبی دارد.

وی تاکید کرد: امروز مردم هر قضاوتی که می خواهند بکنند باجان و دل خریداریم و آن لحظه ای که از شهر می رویم مردم ما رابه نیکی یاد کنند شاکر هستیم که توانستیم به وظیفه خود عمل کرده باشیم.

سرهنگ ولی‌الله گنجیان‌ مقدم فرمانده سابق انتظامی آمل با بیان اینکه از سال 75 حضور در خدمت‌رسانی انتظامی این شهرستان را داشتم و در جاهای مختلف به مدت 20 سال به مردم آمل خدمت کردم، بیان کرد: طی این سال ها مهمترین نکته‌ای که برایم مهم بود همکاری و تعامل مردم با ستاد فرماندهی بوده که در این سال‌ها به خوبی مردم آمل این همکاری را داشتند.

  گنجیان‌مقدم با اشاره به اینکه خدمت به این مردم صبور سخت است اگر چه در نیروی انتظامی کم و کاستی‌هایی وجود دارد، افزود: برای رسیدن به امنیت اجتماعی باید همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی با انتظامی نیاز ضروری است.

وی ادامه داد: با ورود به این شهرستان و اولین نشست با رسانه‌ها تعامل خوبی با این قشر انجام شد به گونه‌ای که اگر نقصی از سوی پایگاهی صورت می‌گرفت قبل از اطلاع‌رسانی به ستاد انعکاس داده می‌شد تا رفع نواقص صورت گیرد.

در این مراسم سرهنگ نعمت الله آزادی به عنوان فرمانده انتظامی آمل معارفه و از خدمات سرهنگ گنجیان مقدم تقدیر شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0