دست کم گرفتن ایرانجوان یعنی از دست رفتن یک جام برای استقلال
29 آذر 1396 ، دیدگاه 0
کاپیتان پیشین تیم استقلال گفت: ایرانجوان تیم خوش ساختاری است و می‌تواند در جام حذفی برای استقلال تولید خطر کند. بازیکنان استقلال حق دست کم گرفتن این تیم را ندارند.

رضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار پیش روی آبی پوشان مقابل ایرانجوان اظهار داشت: این بازی برای استقلال می‌تواند یک دیدار استراتژیک باشد و شفر باید از این بازی بهترین استفاده را ببرد. پیروزی در این بازی و صعود به مرحله بعدی جام حذفی فقط یکی و شاید یکی از اهداف استقلال است. آن هم یکی از اهداف اولویت بالای این تیم.  اما قطعا شفر  از این بازی اهداف دیگری را هم دنبال می کند.

وی افزود: سرمربی باتجربه استقلال باید از این بازی به دنبال تحکم تاکتیک مقابل حریف باشد و بتواند با ارائه یک بازی مالکانه و خلق موقعیت های فراوان و دست یابی به تعداد گل‌های قابل قبول بازی را به سود خود خاتمه دهد. به یاد داشته باشیم که حریف آبی پوشان یک تیم لیگ یکی است که در جدول این مسابقات هم شرایط مطلوبی ندارد. آنها با ۲۳ گل خورده در ۱۵ بازی از شرایط نا مطلوبی درخط دفاعی برخوردارند و این باعث می شود تا شفر همه تاکتیک های تهاجمی‌اش را برای رسیدن به گل در این بازی خانگی به معرض آزمایش قرار دهد.

مدافع پیشین تیم استقلال با تاکید بر این که جام حذفی همواره جام شگفتی‌ها بوده، هست و خواهد بود بیان داشت: با همه این وجود بازیکنان استقلال در زمین حق این را ندارند که حتی برای یک لحظه حریف خود را دست کم بگیرند. دست کم گرفتن این حریف در زمین حتی می‌تواند به قیمت از دست رفتن یک جام برای استقلال تمام شود.

کاپیتان سابق تیم استقلال در ادامه افزود: خوشبختانه آخرین بازی استقلال در لیگ برتر نشان داد که مشکل گلزنی این تیم حل شده و همان بازی توقعات را از آبی‌پوشان بالا برد. من هم امیدوارم در فصلی که به نظر نمی‌رسد تیم شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر داشته باشد، با عملکرد خوب در جام حذفی در نهایت به قهرمانی در این مسابقات رسیده و بعد از مدتها یک جام برای استقلال به ارمغان بیاید. 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0