مشارکت مجموعه اکسین در ساخت خانه برای معلولین
28 آذر 1396 ، دیدگاه 0
دکتر طاهری پور : خدمت در این حوزه بسیار دشوار است و اگر عشق و علاقه قلبی وجود نداشته باشد شاید کسی نتواند در این حوزه توفیق خدمت رسانی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ وحید حسین زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در دیدار با دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین با قدردانی از نگاه بلند و توجه ویژه ایشان نسبت به جامعه هدف بهزیستی گفت: خدمات گسترده ای به شهروندان قبل از تولد تا بعد از مرگ در قالب پیشگیری، اجتماعی و توانبخشی ارائه می دهیم.

در بهزیستی بیش از 180 وظیفه داریم

وی افزود: در بهزیستی بیش از 180وظیفه داریم و در برنامه ششم توسعه ، راهبرد سازمان با محوریت مسئولیت اجتماعی و رویکرد پیشگیرانه می باشد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل تاکید کرد: حدود 100خانواده دو معلول از بهزیستی آمل خدمات میگیرند که حدود 30 خانواده دو معلول فاقد مسکن هستند و از مهمترین مشکلات معلولان درآمل بحث مسکن و درمان معلولین می باشد.

6 هزار معلول تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان آمل

حسین زاده با اشاره به اینکه 6 هزار معلول تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان آمل هستند ادامه داد: در این شهرستان 100 خانواده دارای دو معلول، ٨ خانواده با ٣ معلول و ۵ خانواده با ۴ معلول از خدمات بهزیستی بهره‌ مند هستند.

دکتر طاهری پور نگاهی ارزشمند و ستودنی در راستای کمک به جامعه هدف بهزیستی دارند

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل از مشارکت مجموعه اکسین در ساخت خانه برای معلولین خبرداد و بیان داشت: مجموعه اکسین و شخص دکتر حمید طاهری پور نگاهی ارزشمند و ستودنی در راستای کمک به جامعه هدف بهزیستی و معلولین عزیز دارند که از این اهتمام والا تشکر می کنیم.

دکتر حمید طاهری پور: کار در بهزیستی جهاد و ایثار است

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین با بیان اینکه کار در بهزیستی جهاد و ایثار است گفت: سازمان بهزیستی در خط مقدم مشکلات مردم، معلولین و آسیبهای اجتماعی قرار دارد و ما انسان هستیم که ریشه انسان براساس انس و الفت و محبت می باشد.

مدیرعامل هلدینگ اکسین ادامه داد: ما باید به دیگران و نیازمندان کمک و یاری کنیم چون همه ما نیازمندیم و با برطرف کردن مشکل معلولین مشکل جامعه و شهر را حل می کنیم که مشکل جامعه ای که خودمان عضوی از این جامعه هستیم حل خواهد شد.

آمادگی اکسین برای همکاری با بهزیستی

دکتر طاهری پور ضمن تقدیر ویژه از تمامی کارکنان و کسانی که در اداره بهزیستی شهرستان به نوعی خدمت می کنند گفت: خدمت در این حوزه بسیار دشوار است و اگر عشق و علاقه قلبی وجود نداشته باشد شاید کسی نتواند در این حوزه توفیق خدمت رسانی داشته باشد.

وی اشاره کرد: اقدامات مفیدی در پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی و توانمند سازی جامعه هدف و ایجاد اشتغال صورت پذیرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه مقرر شد اسامی معلولین فاقد مسکن مشخص و در اختیار مجموعه اکسین قرار گیرد تا با همکاری بهزیستی مساعدتهای لازم انجام گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0