شگفتی خونه به خونه مازندران درجام حذفی فوتبال کشور
28 آذر 1396 ، دیدگاه 0
تیم دسته اولی خونه به خونه مازندران با خلق شگفتی بزرگ در جام حذفی فوتبال کشور وحذف تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.

 در نخستین دیدارمرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور عصر دوشنبه تیم به خونه مازندران در ورزشگاه هفت تیر بابل وبا حمایت بیش از4هزار تماشاگر دست به کار بزرگی زد و با دو گل تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز را شکست داد و دومین تیم لیگ برتری را بعد از سیاه جامگان از گردونه این مسابقات کنار زد.
نیمه نخست این دیدار بدون رد وبدل شدن گلی از خط دروازه ها به پایان رسید.
در نیمه دوم این مسابقه بازیکنان تیم خونه به خونه مازندران با نمایش بازی تهاجمی عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتند و با خلق چند موقعیت روی دروازه تیم گسترش فولادبرتری خود را بر حریف دیکته کردند.
جدی ترین موقعیت تیم میزبان در دقیقه 53 رقم خورد و 'سید محمد میری' بازیکن میانی تیم خونه به خونه با پاس 'مهدی حنفی' را با یک سینه استپ بسیار زیبا از مدافع گسترش عبور داد و توپ را با شوتی سرکش به زیر طاق دروازه گسترش فولاد کوبید و گل نخست تیمش را به ثمر رساند.
پس از این گل نیز تیم خونه به خونه با حمایت هواداران خود در دقیقه 86 توسط روح الله باقری صاحب دومین گل تیمش و این دیدار شد.
' فیروزکریمی ' سرمربی تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز و جواد نکونام سرمربی خونه به خونه مازندران حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشدند که این موضوع ناراحتی و عصبانیت شدید آنان را به همراه داشت./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0