دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با امام جمعه شهر امام زاده عبدالله
28 آذر 1396 ، دیدگاه 0
شهردارآمل :حجت الاسلام اسماعیلی با درایت و نیت خوبی که دارند یکی از ارکان توسعه و وحدت بین مدیران شهرستان می توانند باشند تا مردم نیز از تصمیمات وعملکرد ما خرسند شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین:  شهردار آمل به همراه غلامحسین شفیع زاده رئیس شورای اسلامی شهر و فردوس قربانی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر آمل با حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی امام جمعه جدید شهر امام زاده عبدالله دیدار کردند.

احمد امیر سلیمانی در این دیدار با بیان اینکه مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل ارتباط خوبی با شهرداری امام زاده عبدالله دارد اظهار کرد: آرزوی موفقیت برای همه خدمتگزاران این شهر جدید را دارم.

وی خاطر نشان کرد: تعامل دو سویه و دوستانه بین این دو شهر را مردم شهرستان آمل سود خواهند برد .

امیر سلیمانی با اشاره به اینکه بهشت امام زاده عبدالله که شهرداری آمل افتخار خدمات رسانی به مردم منطقه را دارد جزئی از دغدغه مردم شده و ما باید به این محیط رسیدگی کنیم، تصریح کرد: حجت الاسلام اسماعیلی با درایت و نیت خوبی که دارند یکی از ارکان توسعه و وحدت بین مدیران شهرستان می توانند باشند تا مردم نیز از تصمیمات  وعملکرد ما خرسند شوند.

حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی امام جمعه امام زاده عبدالله نیز با اشاره به اینکه مشکلات موجودی که مردم می بینند را باید همه مسئولان پاسخگو باشند افزود: اینکه مسئولی خود را مبرا از پاسخگویی به مردم بداند خارج از اخلاق اسلامی است .

اسماعیلی حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در دفتر خود و بیان راهکارهای خدماتی را نوعی تلاش مضاعف جهت توسعه شهرستان آمل دانست و گفت: آمل شهر پویایی است و امیدوارم با تعامل دوستانه ای که بین این دو شهر وجود دارد تجربیات شهرداری آمل منشاء خیری برای همه باشد.

غلامحسین شفیع زاده و فردوس قربانی از اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر آمل نیز  در این دیدار به پتانسیل ها و موانع پیش روی شهرهای منطقه اشاره کردند و به بیان راهکارهایی برای رفع مشکلات اقتصادی و خدماتی شهرداری ها پرداختند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0