نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال آنلاین:
26 آذر 1396 ، دیدگاه 1
بزودی احکام هیئت امنای جدید امام زاده هاشم آمل صادر می شود

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین با اشاره به اظهارات نماینده مردم دماوند گفت: طبق ماده 14 قانون تقسیمات کشوری، آستان مقدس امام زاده هاشم (ع) متعلق به بخش لاریجان از توابع شهرستان آمل در استان مازندران است.

وی با اشاره به اینکه بزودی احکام هیئت امنای جدید آستان امام زاده هاشم(ع) آمل تحت تولیت اداره کل اوقاف و امورخیریه استان مازندران صادر می شود، گفت: در این هیئت امنا افرادی نظیر امام جمعه لاریجان، فرمانده سپاه لاریجان و برخی دیگر از عزیزان حضور دارند.

نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: کسانی که مدعی هستند آستان امام زاده هاشم(ع) متعلق به دماوند می باشد یک تصور واهی است و هر زمانی که قصد داریم هر کاری برای این امام زاده انجام دهیم می خواهند سنگ اندازی کنند.

 یوسفیان ملا ادامه داد: در داخل شهر هم کسانی هستند که هم صدا با آنها چنین مطالبی را عنوان می کنند که بی پایه و اساس است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. ابوالفضل بادپا

    ابوالفضل بادپا

    آقایان مسئول در شهرستان دماوند باید بدانند گذشته و پیشینه این شهرستان کجاست تا با ادعاهای واهی و پوچ نگویند اسناد تاریخی! آقایان خود را به خواب زده اند یا در عصر ارتباطات واقعاً نمی دانند تاریخ شهرستان آمل و دماوند در هم گره خورده است؟! شما را به خدا قسم حداقل یک بار هم که شده تاریخ را مطالعه کنید، قدمت شهرستان آمل را ببینید و قدمت شهرستان دماوند را ببینید! مردم شما و مازندران از یک تاریخ و فرهنگ هستند. دست روزگار باعث شد دماوند که یکی از ییلاقات خوب و خوش آب و هوای شهرستان آمل بود از مازندران