حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی به عنوان امام جمعه جدید شهر امام زاده عبدالله معرفی شد
24 آذر 1396 ، دیدگاه 1
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران : نماز عبادی سیاسی جمعه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و وحدت آفرین است که ضرورت بهره گیری شایسته ای از آن صورت گیرد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد انتظاری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران در جلسه تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهر امام زاده عبدالله آمل با بیان اینکه قرآن کریم فرمود کسانی که دارای قدرت و حاکم شدند نماز را اقامه و برپا کنند، گفت: نماز است که ما را نجات می دهد و حضور مسوولان در صف های اول نمازجمعه باید پررنگ تر باشد.

وی با تاکید بر اینکه نماز جمعه نمازی عبادی سیاسی است، افزود: نماز عبادی سیاسی جمعه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و وحدت آفرین است که ضرورت بهره گیری شایسته ای از آن صورت گیرد.

 رییس شورای سیاست گذار ائمه جمعه مازندران ادامه داد: در نماز جمعه خدمات و اقدامات شایسته مسوولان به گوش مردم رسانده شود و مطالبات مردم هم به مسوولان گوشزد شود.

 حجت الاسلام انتظاری تصریح کرد: حضور مسوولان درنماز جمعه سبب می شود که مردم بدون واسطه با آنان ملاقات داشته و مطالبات و مشکلات خود را بیان کنند.

 وی با اشاره به اینکه قبله نخست مسلمانان به عنوان پایتخت اسرائیل توسط ترامپ اعلام شد، گفت: مردم ما با حضور منظم  در صفوف نماز جمعه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان به خصوص ترامپ خواهند زد که مردم ایران اسلامی حامی فلسطین هستند.

 حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه شهر آمل با اینکه مسوولان در کنار وحدت و همدلی می توانند در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند، گفت: در قرآن کریم ایمان و عمل صالح را بیان می کند که ایمان باید درکنار عمل صالح قرار گیرد وعمل صالح شاخه برگ های گوناگون دارد.

وی یادآورشد: خدمت به مردم درسایه ولی امرمسلمانان نوعی عمل صالح است و گذشت، اخلاق نیکو، قت گذاشتن به مردم و دیگر امور در ردیف اعمال صالح قرار دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافعان حرم تصریح کرد: خون شهدای مدافعان حرم همچون هشت سال دفاع مقدس درخت اسلام را آبیاری کرد و شهید قره محمدی که در روزهای گذشته به درجه شهادت در سوریه رسیدند از همین جوانمردان بودند.

در این مراسم ضمن قدردانی از امام جمعه سابق شهر امام زاده عبدالله، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی به عنوان امام جمعه جدید شهر امام زاده عبدالله معرفی شدند.

سید جعفر رسولی، فرماندار ویژه شهرستان آمل اظهار کرد: امروزه دغدغه اصلی مدیران شهرستان آمل موضوع زباله است که با پیگیری‌های نماینده مردم آمل زمین جدید دفن زباله محقق شد.

فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه زمین جدید در منطقه پاساکش برای دفن زباله به شهرداری آمل منتقل خواهد شد، افزود: از همکاری و حمایت تمام مدیران اوقاف و امور خیریه و مسئولان شهرستان تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رسولی با اشاره به مشکلات احراز مالکیت تصرفی ساکنین روستای طوله‌کلا، گفت: روز گذشته با حضور استاندار مازندران و رئیس بنیاد مستضعفان بیشتر از هزار و ٣۰۰ سند به اهالی منطقه اهداء شد.

فرماندار ویژه آمل و معاون استاندار مازندران با بیان اینکه سهم اشتغال شهرستان آمل در سال جاری ۴ هزار و ٩۰۰ نفر است، ادامه داد: ٨٣ درصد از سهم شهرستان آمل محقق شد که از اعضای کارگروه اشتغال تقدیر و تشکر می‌کنم.

رسولی با اشاره به اینکه سهم آمل از صادرات استان مازندران، ٧٩ درصد است، افزود: تولید پایدار و اشتغال پایدار موجب افزایش صادرات می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های استاندار مازندران، موضوع زیبایی مازندران است، افزود: وضعیت نخاله‌های موجود در حاشیه کمربندی‌های آمل نگران‌کننده است و وضعیت بدی دارد و کلیه مدیران در مدیریت پسماند آمل این موضوع را هرچه زودتر برطرف کنند

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. عباس

    عباس

    منطقه پاساکش هم کنار رودخانه هراز است وسرنوشت عمارت را به دنبال دارد .ویقینا" چند سال دیگر شیرابه فاضلاب به رودخانه هراز سرازیر میشود.