اظهارنظر عجیب رییس منابع طبیعی امامزاده عبدالله
23 آذر 1396 ، دیدگاه 0
درخصوص قضایای پناهگاه حیوانات از فرمانداری و دستگاه قضایی نمی ترسم؛ مرا تهدید کنند!!!

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، موضوع سگ های بلاصاحب یکی از معضلات کنونی شهر آمل می باشد که حل آن نیازمند همگرایی و همدلی همه دستگاههای اجرایی است.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل نسبت به راه اندازی پناهگاه موقت حیوانات در فاز 2 پارک جنگلی هلومسر اقدام کرد که منابع طبیعی به دلایل قانونی خود نسبت به تخریب این مرکز اقدام نمود که اقدام منابع طبیعی با اعتراضاتی از جمله حامیان حیوانات روبرو بوده است.

رضا شیخ پور رییس منابع طبیعی امامزاده عبدالله آمل که تنها دو ماه از ریاست او بر این سمت نمی گذرد در یکی از شبکه های اجتماعی چنین متنی را به نگارش درآورده است:

سلام عزیزانم

فعالان مدنی حمایت از حقوق حیوانات عزیز وطنم

میدانم که طی روزهای اخیر به شدت در حق این بنده ی نالایق خداوند ناراحت شده اید و شاید نسبت به نام من هم دافعه داشته باشید! اما بدانید و مطمئن باشید که من در کنار شما هستم. من قلبم به عشق ایران عزیزم می تپد. من یک اصلاح طلب هستم. اصلاح طلبی که آرمان را در دموکراسی خواهی میبیند. پس من و شما همدرد هستیم. از شما خواهش میکنم همه در کنار هم باشیم؛ من نه از دستگاه قضائی می ترسم و نه از فرمانداری که فکر میکند قدرت لایزال دارد!  بگذارید مرا تهدید کنند! من نمی ترسم؛ مقاومت میکنم. اما خیلی ناراحتم که شما عزیزانم از رفتار مدیریتی من ناراحت هستید! خیلی ناراحتم. ...

دستگاه قضائی باید بداند که وطن، خط قرمز ما ایرانیان است! لذا نباید حافظان طبیعت وطن، تهدید شوند! من تا آخر، استوار و مقاوم ایستاده ام تا در شهرم نشان دهم که دستگاه متولی منابع طبیعی، مقتدر است.

اجازه نخواهم داد که به پارک جنگلی هلومسر یا هر عرصه دیگری در حوزه استحفاظی این کوچکترین خادم در حق وطن، تعدی شود ...

تا آخر ایستاده ام، مقتدر و بدون واهمه از تهدیدها.

حال جای سوال است که رییس منابع طبیعی یکی از مناطق شهرستان آمل به جای تعامل و همکاری برای حل معضلات شهرستان چگونه به خود اجازه می دهد چنین اظهارنظرهایی را درخصوص فرماندار ارزشی و ولایی شهرستان آمل و دستگاه توانمند و مردمی قضایی شهرستان داشته باشد!!!؟؟؟

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0