بزرگترین و مجهزترین مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز در دهه فجر بهره برداری می شود
22 آذر 1396 ، دیدگاه 0
مهندس فاضلی سرمایه گذار آملی: به حمایت ویژه معنوی مسئولین نیاز داریم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ گردشگری یک صنعت رو به رشد در کشور است و توسعه این صنعت در گرو همراهی و هماهنگی کلیه بخش های ارشد در کشور می باشد و در این راستا دولت به تنهایی قادر به پیشبرد اهدافش در این حوزه نخواهد بود و گردشگری در بسیاری از کشورها به عنوان یک حوزه شغل ساز، پویا و سودآور تلقی می شود، از این رو برطرف کردن موانعی که سد راه فعالیت بخش خصوصی است و نیز فراهم کردن مشوق ها برای ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران جهت آوردن سرمایه هایشان به این حوزه، لازمه تحول و شکوفایی گردشگری در کشور است.

اشتغالزائی اولویت اول مجتمع خدمات رفاهی می باشد

درهمین راستا درسالهای اخیر با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی شاهد تحولات اساسی وچشمگیری در رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در شهرستان آمل هستیم که درهمین راستا مهندس مهدی فاضلی کارشناس مهندسی معماری به همراه آقای شاکری نیز نمونه ای از این سرمایه گذاران هستند که بدون دریافت ریالی تسهیلات نسبت به راه اندازی بزرگترین ومجهزترین مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز در آمل اقدام می کنند.

 مهندس مهدی فاضلی جوان خوشنام همانند پدر بزرگوارشان که ید طولانی در ساخت و ساز شهر آمل داشتند و به نیکی از ایشان در امر ساخت وساز نام برده می شود وارد این عرصه شدند، ایجاد این مجتمع در اولویت اول اشتغال که امروزه گریبانگیر جوانان می باشد قرار دارد.

راه اندازی مجتمع به صنعت گردشگری رونق می بخشد

مهندس فاضلی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که امسال را بنام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند عنوان داشت: خدا را شاکر هستیم با راه اندازی این مجتمع علاوه بر رونق دادن به صنعت گردشگری توانسته باشیم ضمن ایجاد اشتغال با توقف کوتاهی که توسط مسافران و گردشگران صورت می گیرد رضایت آنها را جلب کنیم.

 مدیریت مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز با اشاره اینکه تاکنون برای ساخت این مجتمع 35میلیارد ریال هزینه صورت گرفته است ادامه داد: از این مقدار 20میلیارد ریال بابت خرید زمین به مساحت 4 هزار مترمربع و 15 میلیارد ریال بابت ساختمان، تجهیزات و ماشین آلات هزینه شده است.

 مهندسی فاضلی با بیان اینکه قیمت زمین دراین منطقه بسیار بالا می باشد اشاره کرد: سرمایه گذاری هم در این منطقه ریسک بسیار بالایی دارد و ریسک برگشت هزینه را پذیرفتیم.

مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز آمل دردوفاز اجرا می شود

 وی درخصوص مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز آمل اظهارداشت: این مجتمع در دو فاز می باشد که در فاز اول کل بخش خدماتی، رفاهی، جایگاه بنزین، نفت و گاز و فاز دوم شامل جایگاه CNG می باشد که دربخش خدماتی و رفاهی شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی و وضو خانه ، اتاق استراحت مادر و کودک، امداد خودرو، سوپر مارکت، رستوران با غذاهای سنتی ایرانی و فست فود و کافی شاپ می باشد .

 وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان مازندران دارای سوغاتی های متنوع است که هرساله توسط گردشگران و مسافران به عنوان سوغاتی خرید می شود در آینده نزدیک هم سوغات سرا یا صنایع دستی مازندران راه اندازی خواهد شد.

مهندس فاضلی اظهارداشت: با توجه به توریستی، بین المللی و چشم نواز بودن جاده هراز که در طول سال شاهد حضور مسافران و گردشگران هستیم، وجود چنین مجموعه هایی در جاده هراز احساس می شود.

در این مجتمع تمام امکانات رفاهی و تفریحی درنظر گرفته شده است

مدیریت مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز با اشاره به اینکه تیپ این مجتمع نسبت به دیگر مجتمع های بین راهی کشور متفاوت می باشد گفت: نقشه هایی که شرکت نفت و مجتمع خدماتی و رفاهی به سرمایه گذار می دهند در یک طراز و شبیه به هم هستند و سرمایه گذار برای جلب مسافران و افزودن ساعات توقف ابتکاراتی را باید به خرج دهد که در این مجتمع تمام امکانات رفاهی و تفریحی درنظر گرفته شده است.

برای 30 نفر بصورت مستقیم و700 نفر غیرمستقیم اشتغالزائی صورت می گیرد

 مهندس فاضلی یادآورشد: مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی محور هراز آمل در ایام الله دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید که حدودا برای 30 نفر بصورت مستقیم و700 نفر غیرمستقیم اشتغالزائی صورت می گیرد و در این مجتمع آیتم های رفاهی رایگان درنظر گرفته شده است تا بتوانیم نسبت به جلب مشتریان و رضایت مندی گام برداریم.

وی در پایان از توجهات و پیگیری های دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس، سید جعفر رسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل، یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله، مسئولین شرکت نفت و دیگر عزیزان که در ساخت این مجتمع حمایت کردند تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0