دیدار نوآموزان زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم با سفیر کشور ایران در ارمنستان + عکس
22 آذر 1396 ، دیدگاه 0
در این مراسم حدود 24 نفر از فراگیران آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان راه ابریشم جوایز و لوح های خود را از دست سفیر محترم کشورمان دریافت نمودند و در بین این زبان آموزان 11نفر از آموزشگاه زبان سپهر معرفت آمل حضور داشتند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ تعدادی از فراگیران زبان انگلیسی آموزشگاه راه ابریشم جمهوری اسلامی ایران عصر روز جمعه سوم آذر ماه با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این مراسم آقای قرائی مدیر مسئول این آموزشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص حیطه فعالیت این موسسه، از جناب آقای سجادی بابت برگزاری این ملاقات تشکر و قدردانی نمودند.

سفیر محترم کشورمان نیز با تاکید بر سفارش های دین مبین اسلام به فراگیری علوم گفتند در دین پیامبر ختمی مرتبت بر یادگیری زبان های خارجی به مومنین سفارش های زیادی شده است به گونه ای که یادگیری زبان روزنه ای است که شناخت ما را از ملت های دیگر بیشتر و عمیق تر خواهد نمود.

جناب آقای سجادی ضمن توصیه به والدین در خصوص یادگیری زبان به فرزندان خود در سنین کودکی و خردسالی افزودند: آشنایی فرزندان با یک زبان خارجی زمینه ساز آشنایی نسل آینده ایران اسلامی با فرهنگ، آداب و رسوم و تمدن دیگران خواهد شد و در نتیجه باعث شناخت بهتر جهان آینده خواهد شد.

در پایان این مراسم حدود 24 نفر از فراگیران آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان راه ابریشم که در آزمون های دانشگاه کمبریج (شعبه ایروان) موفق به کسب نمرات عالی گردیده بودند، جوایز و لوح های خود را از دست سفیر محترم کشورمان دریافت نمودند و در بین این زبان آموزان 11نفر از آموزشگاه زبان سپهر معرفت آمل حضور داشتند .

آموزشگاه زبان سپهر معرفت آمل مجری موسسه بین المللی نوآوران راه ابریشم با جدیدترین متد آموزشی زبان انگلیسی در خدمت دانش آموزان عزیز می باشد .

موسسه نوآوران راه ابریشم ازسال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون توانسته است به بیش از 300 مرکز فعال درسطح کشور خدمات  آموزشی خود را به صورت حضوری و غیرحضوری ارائه و دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش وپرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهزیستی کشور، سازمان برنامه و بودجه، نشرکتاب، نشر دیجیتال و همکاری با مراکز بین المللی کمبریج ، پیرسون و بریتیش کانسیل می باشد که این موسسه افتخار عضویت درانجمن TES0Lآمریکا وIATEFL انگلستان را دارد .

موسسه سپهر معرفت با مدیریت خانم الهام رضایی و مشاور آموزشی دکتر بهزاد زمانی از سال 1393 مجری موسسه نوآوران راه ابریشم در آمل می باشد و این آموزشگاه توانسته برای اولین بار در آمل آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین (مجازی) بدون نیاز به کلاس و معلم و همراه با پشتیبانی و آنلاین را برگزار کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0