کشف یک کارگاه مخفی چوب بری و توقیف خودرو حامل چوب آلات قاچاق در آمل
16 آذر 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان آمل : کشف یک کارگاه مخفی چوب بری در آمل توسط یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان آمل و توقیف چوب آلات قاچاق از جنس تخته توسکا و راش بمقدار تقریبی ۳ متر مکعب را داشتیم.

ولی اله کوهستانی، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ گفت: کشف یک کارگاه مخفی چوب بری در آمل توسط یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان آمل و توقیف چوب آلات قاچاق از جنس تخته توسکا و راش بمقدار تقریبی ۳ متر مکعب را داشتیم.

وی افزود: مقارن ساعت ۱۲ روز سه شنبه مورخ ۱۵ آذر یگان حفاظت پس از مشاهده درب بسته کارگاه مذکور و عدم حضور قاچاقچیان، بلافاصله با اخذ دستور قضایی از دادستان شهرستان آمل و در معیت نیروی انتظامی، قفل کارگاه را گشوده و ضمن توقیف این چوب آلات، جهت سیر مراحل قانونی، کلیه چوب آلات را به اداره منابع طبیعی آمل منتقل نمود.

رییس اداره منابع طبیعی شهرستان آمل خاطرنشان کرد: کشف و توقیف یک دستگاه خودرو نیسان حامل چوب آلات قاچاق از یک قاچاقچی معروف و باسابقه در روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه را داشتیم و نامبرده که در حال حمل مقدار تقریبی دو و نیم متر مکعب چوب‌آلات قاچاق باارزش از جنس تخته راش در جاده هراز بوده، پس از مواجهه با مامورین ایست بازرسی منابع طبیعی بایجان، به قصد فرار متواری شده که با کمک عوامل پلیس راه بایجان خودرو توقیف و جهت اعمال قانون به پارکینگ منتقل گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0