برگزاری جلسه پیمانکار تبدیل انرژی از زباله با حضور شهردار و اعضای شورای شهر آمل در سازمان مدیریت پسماند
13 آذر 1396 ، دیدگاه 0
نماینده انحصاری شرکت بستون در ایران گفت: برای ساماندهی زباله شهر آمل ما می خواهیم به جای سوزاندن، تبدیل به انرژی صورت گیرد و این انرژی می تواند سوخت صنعتی و یا کربن سیاه باشد.
دکتر افشین عقیلی نماینده انحصاری شرکت بستون در ایران در جلسه با شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل گفت: این تکنولوژی آمریکایی است و ما سه سال می باشد در ایران کار را شروع کردیم اما آمل در این حوزه  خیلی خوب پیشقدم شده است.
وی تصریح کرد: برای ساماندهی زباله شهر آمل ما می خواهیم به جای سوزاندن، تبدیل به انرژی صورت گیرد و این انرژی می تواند سوخت صنعتی و یا کربن سیاه باشد.
عقیلی با بیان این که این کار برای شهرداری سودآوری دارد، گفت: کمپوست فایده زیادی ندارد تا در آن حوزه ورود صورت گیرد.
نماینده انحصاری شرکت بستون در ایران اظهارداشت: از زمانی که پیش پرداخت به کارخانه انجام شود کار در طول سه ماه مهیا می گردد و اگر سوله و امکانات نیز فراهم باشد در ماه چهارم آماده است.
وی افزود: در این تکنولوژی دیگر زباله سوزانده و دفن نمی شود و شیرابه نیز به رودخانه وارد نمی گردد که ضرری هم برای محیط زیست نخواهد داشت و اگر این کار برای آمل انجام شود تمام ایران این کار را شروع می کنند.
عقیلی تصریح کرد: کاری که این تکنولوژی انجام می دهد این است در روز حتی تا 400 تن زباله را آماده سازی بهره برداری به منظور سوخت صنعتی یا کربن سیاه می کند.
 نماینده انحصاری شرکت بستون در ایران ادامه داد: با توافقات اولیه که با مجموعه شهرداری آمل انجام شد، پیشنهادات خود را به شهرداری ارسال خواهیم کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0